Lifestyle

Bu Duayı Okudum Beni Aradı (Anında Etkili)

Bu duayı okudum beni aradı, anında etkili dua. İlişkilerde küslük, ayrılık, dargınlık vb. durumlar yaşanması olağandır. Böyle durumlarla karşı karşıya kaldığınızda ilk adımı atmak istemediğiniz bir koşulda karşı tarafın sizi aramasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin sizi aramasını, sizinle iletişim kurmasını istiyorsanız bu duayı düzenli okumanızda fayda vardır.

Erkeği Anında Aratan Dua

İlişkilerde yaşanan bazı problemler, anlaşmazlıklar karşı tarafı endişelendirebilir. Erkeği anında aratma amacıyla edilen bu dua ile ilişkide dengeler yerini bulacaktır. Bu duayı kalpten isteyerek Allah’a ileten kadınlar partnerlerinin kendilerine bir adım atmasını sağlayacaktır.

Sevdiğinin Araması İçin Kuvvetli Dua

Anında aratan dua ile sevdiğiniz kişinin sizi anında aramasını sağlayabilirsiniz. Duayı eden kişinin iyi ve temiz bir niyetle etmesi önemli bir husustur. Bu duayı kalpten isteyerek 3 kere okursanız sevdiğiniz kişinin sizi araması an meselesi!

Okunuşu:

Bismillahirrahmanirrahim, Allahümme Salli ale seyyidina Muhammedin nürizzati ve’s sirrissari fi cemıi asari’l esma ve’s sıfati ve ala alihi ve sahbihi ve sellim. 

Anlamı:

Ey Rabbim, Zatın nuru, esma ve sıfatın tüm eserlerine sır olan Hz. Muhammed’e, onun ashabına ve senin ilmindeki var olan ve sonsuzluğunla katlandıkça katlanacak her şeye salavat ederim.

Hemen Aratan Dua Denenmiş Bakara 260

Hacet duası ile siz de sevdiğiniz kişinin anında sizi aramasını sağlayabilirsiniz. 

Hacet Duası Okunuşu

Lâ ilâhe illallâhu’l-halîmül-kerîm. Sübhâne rabbi’l-arşi’l-‘azîmi’l-hamdü lillâhi Rabbi’l-‘âlemîn. Es’elüke mûcibâti rahmetike ve ‘azâime mağfiratike ve’l-ğanîmete min külli birrin ve’s-selâmete min külli ismin. Lâ tedağ lî zenben illâ ğafertehû velâ hemmen illâ ferractehû velâ hâceten hiye leke ridan illâ kadaytehâ yâ erhame’r-râhimîn.

Hacet Duası Türkçe Meali

“Kerim ve Halîm olan Allah’tan başka ilâh yoktur. Yüce Arş’ın Rabbi olan Allah, her türlü noksanlıktan münezzehtir. Âlemlerin Rabbi Allah’a hamd olsun. Allah’ım! Rahmetini gerektiren şeyleri, kesin affını, her iyiliği elde etmeyi, her günahtan uzak olmayı senden dilerim. Ey merhametlilerin en merhametlisi! Affetmediğin hiçbir günah, feraha çevirmediğin hiçbir tasa, senin razı olduğun şeylerden karşılamadığın hiçbir ihtiyaç ile beni baş başa bırakma.

Birinin Seni Araması İçin Dua Kesin Sonuç Verir Mi?

Sevdiğiniz kişinin anında araması amacıyla edilen dua düzenli okunduğu takdirde kısa sürede sonuç verir. Fakat hiçbir duanın kesin sonuç vermesi garanti edilemez. Dualar kalpten edilir, takdiri Allah’a bırakılır. Dua ederken istediğiniz şeyin hayırlısı ise gerçekleşmesini dilemenizde fayda vardır. 

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Ne istersen iste kabul olan dua?

70 kere okunan dilek duası: Abdülehad Serhendi hazretleri bir müjde verip buyuruyor ki: (70 kere “Yâ Allah, Yâ Rahman, Yâ Rahîm, Yâ Kavî, Yâ Kâdir” okuyup da dua eden, ne isterse istesin, Cenâb-ı Hak duasını kabul eder ve ne muradı varsa verir.)

En kuvvetli dilek duası hangisi?

‘Estağfirullah min külli ma kerihallah, Estağfirullahel’azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyel kayyume ve etubü ileyh. ‘ Bu çok etkili olan dilek duasının Arapça okunuşu şeklidir.22 May 2020

Hemen kabul olan dua hangisi?

Hasbünallahu veni’mel vekil. İyyake na’büdü ve iy’yake nestain. Velhamdü lillahi rabbil alemin.

En çok ne zaman dua kabul olur?

Cuma günü ve gecesi, Recebin ilk, Şabanın 15. gecesi, Bayramın birinci geceleri, Arefe günü, Ramazan gün ve geceleri, iftar zamanı edilen dualar makbuldür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.