İnternetTeknolojiYiyecekler

Getir Şikayet Nasıl Yapılır? Müşteri Hizmetleri Bilgileri Nedir?

Son bir yıldır etkin çalışan paket servis uygulaması Getir, şikayet ve tavsiyeleri ile müşteri desteğini sürdürmektedir. Ancak bazı durumlarda Getir şikayetleri göze çarpmaktadır. Bu nedenle birçok kişi de Getir müşteri hizmetleri iletişim bilgilerini araştırmaktadır.

getir şikayet iade nasıl yapılır
getir şikayet iade nasıl yapılır

Getir Şikayet Nasıl Yapılır?

Teknolojinin gelişmesiyle beraber paket servis uygulamaları da günümüzde oldukça fazla kullanılmaktadır. Nitekim birçok servis uygulaması da insanların evde kaldığı süreçte ihtiyaçlarını adreslerine getirmiştir. Özellikle sokağa çıkma yasağı saatlerinde insanlar ihtiyaçlarını bu uygulamalar üzerinden getirmişlerdir.

Getir ve benzeri sipariş uygulamaları ihtiyaçları tedarik etme konusunda hizmet sunmaktadır. Ancak bazı durumlarda sunulan hizmette eksiklik görülebilmektedir. Böyle durumlarda ise haliyle kullanıcılar Getir’e şikayet yapmak istemektedir. Nitekim bunun için çalışan Getir müşteri hizmetleri desteği bulunmaktadır.

Getir Sipariş Şikayeti ve İadesi Nasıl Yapılır?

Getir uygulaması üzerinden sipariş edilen ürünleri kullanıcılar herhangi bir olumsuzlukta iade edebilmektedir. Ancak bu olumsuzluklar Getir sipariş sözleşmesi üzerinde belirli şartlara bağlanmıştır. Verilen siparişler kullanıcının adresine doğrudan götürülmekte ve kurye tarafından teslim edilmektedir. Ancak adreste müşterinin bulunmaması durumıunda sipariş adrese bırakılmaktadır. Nitekim bu durumda herhangi bir aksaklık yaşanması durumunda Getir sorumluluk kabul etmemektedir.

Getir’den sipariş edilen ürünlerde eksiklik, yanlışlık veya kampanyalı siparişlerde kampanya indirimi uygulanamaması gibi durumlarda müşteri hizmetlerinden destek verilmektedir. Bu gibi durumlarda Getir müşteri hizmetlerinden destek verilmektedir. Hem uygulama içerisinde hem de Getir müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden bilgi alınabilmektedir.

getir müşteri hizmetleri
getir müşteri hizmetleri

Getir Müşteri Hizmetleri

Getir siparişlerde yaşanan aksaklıklar için siparişi veren kullanıcıdan bilgi talep etmektedir. Sipariş ile ilgili aksaklıklar müşteri hizmetlerine iletildikten sonra müşteri hizmetleri konuyla ilgili gerekli aksiyonu almaktadır. Özellikle sosyal medyanın popüler olması ile kullanıcılar Getir Twitter adresi üzerinden de sorunlarını iletebilmektedir. Fakat resmi müşteri hizmetleri iletişim bilgileri kullanılması sorunun daha hızlı çözülmesini sağlamaktadır.

Getir Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır?

Getir kullanıcılarına en hızlı olarak uygulama üzerinden canlı destek vermektedir. Böylelikle son sipariş hakkında doğrudan destek talep edilebilmektedir. Ancak sorunun giderilemediği durumlarda  0 850 532 50 50 telefon numarası ile Getir müşteri hizmetlerine bağlanabilmektedir. Ödemelerde yaşanan problemlerde ise herhangi bir belgeyi iletmek için kullanılması gereken iletişim yolu ise [email protected] adresine e-posta gönderilmesidir.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Yenilenmiş Telefon Alınır Mı? başlıklı makalemizde eski telefonunu yenilenmiş cihaz satan, Huawei ve İphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün