İnternet

2 Kat Daha Hızlı; Firefox Quantum

Teknolojiyi ve güncellemeleri her zaman geriden takip eden Mozilla, bir çok kullanıcısının şikayeti üzerine daha hızlı ve modern bir Firefox geliştirmeye başladığını duyurmuştu. Artık çıkmasına sayılı günler kala son detaylar belli oldu hatta yeni sürüm olan Firefox Quantum iOS mobil platformda devreye de girdi.

Mozilla tarafından yapılan açıklamalar yeni Firefox Quantum’un diğer sürümlere göre 2 kat hızlı olacağı yönünde. Beta aşamasına katılan kullanıcılarda bu gelişmeyi doğruladılar. Son 2 senedir yüzlerce kullanıcısını kaybeden Mozilla, yaptığı bu yenilik ile tekrar zirveye oynamak istiyor. Fakat firmanın en büyük hatası yine bu gelişmeleri yapmak için oldukça gecikmesiydi. Şuan rakipleri olan Chrome, Opera, Vivaldi, Maxthon gibi tarayıcılar hız konusunda Firefox’tan %500 önde diyebiliriz.

Umarız ki yeni Mozilla Firefox Quantum kullanıcılarını mutlu eder ve beklentileri karşılamaya yeter.

Bir önceki yazımız olan Steam Guard Mobil Doğrulama Aktif Etme başlıklı makalemizde steam ikincil güvenlik doğrulaması, steam mobil doğrulama ve steam telefon doğrulaması nasıl yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün