İnternet

Instagram Hesabı Nasıl Kapatılır ?

Instagram kullanımı gün geçtikçe artıyor. Instagram hesaplarımız ile gün içerisinde çektiğimiz resim ve videoları anlık olarak yayınlanabiliyoruz. Instagram hesabımızı kullanmaktan vazgeçtiğimizde veya hesapla ilgili daha büyük sorunlarla karşılaştığımız durumlarda instagram hesabı kapatma talebinde bulunabiliriz.

Instagram Hesabı Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır ?

  • İlk olarak aşağıdaki link üzerinden instagram hesabınızı kapatma talebinde bulunabilirsiniz. Eğer hesabınıza giriş yapmadıysanız giriş yapın ve aşağıda bulunan linke tıklayın.
  • ikinci olarak gitmeden önce bize nedenini söyle bölümünden neden instagram hesabı kapatma talebinde bulunduğunuzu belirtin.
  • Son olarak Devam etmek için şifreni tekrar gir bölümüne şifrenizi girin ve Hesabımı kalıcı olarak kapat butonuna basın.

Bu işlemlerin ardından instagram hesabınızın kapanacak ve kaptmış olduğunuz hesap için kullandığınız kullanıcı adını başka bir hesapta kullanamayacaksınız. Instagram hesabınızı kapatmadan önce dikkatli düşünün zira hesabınızı tekrar kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tarz durumlar için hesabınızı geçici bir süreliğine dondurma seçeneğiniz de mevcut. Ayrıca hesabınızı kapatmadan önce yüklediğiniz fotoğrafları ve videoları yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.