Mobil

Android GTasks Uygulaması

GTasks uygulaması Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerde kullanılabiliyor. Bu uygulama ile görevlerinizi, işlerinizi ve toplantılarınızı kolayca kontrol edebilirsiniz. Uygulamayı çevrimdışı olarak kullanabileceğiniz gibi internete bağlanıp Google Takvim üzerinde bulunan verilerinizi senkronize edebilirsiniz.

GTasks Uygulaması Özellikleri

Gtasks uygulaması ile görev yönetimi yapabilir, bu görevler arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Sürükle bırak özelliği ile işlerinizi daha seri bir şekilde halledebilirsiniz. Google Takvimini uygulama ile senkronize ederek yapmanız gereken işlerin tarihlerini unutmamış olursunuz. Hatırlatıcı özelliğiyle ileri tarihe zamanladığınız görevleri pas geçmezsiniz. Dilerseniz bu görevlere alarm kurabilirsiniz.
GTasks uygulamasının arayüzü kullanıcıların çok fazla vakit harcamadan görevlerini hızlıca kayıt edebilmesi için tasarlanmıştır. Hatırlatıcıları değişik zamanlara göre belirleyebilirsiniz. Böylece tekrar eden günlük, haftalık ve aylık görevlerinizi kaçırmıyorsunuz. Bu uygulama içerisinde görev yönetimini kolaylaştırmak için belirlediğiniz görevler içerisinde aramalar yapabiliyorsunuz. Note to Self özelliği ile aşırı uzun olan notlarınızı yazmak zorunda kalmıyorsunuz. Google Now ses komutları ile konuştuklarınızı otomatik olarak görevleriniz arasına ekleyebiliyorsunuz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.