İnternet

Steam Cüzdanındaki Para Banka Hesabına Çekilebilir Mi?

Oyun içerisindeki değerli eşyaları , oyun kartlarını veya profil arka plan resimlerinizi topluluk pazarında satıp hesabınızda bakiye bulundurabileceğiniz gibi banka kartlarınız aracılığıyla da steam cüzdanınıza para aktarabilirsiniz. Steam cüzdanınıza banka kartı ile yüklediğiniz bakiyeye 14 gün içerisinde hiç dokunmadıysanız eğer yüklediğiniz tutarı iade talebinde bulunabiliyorsunuz.

Steam Cüzdanındaki Parayı Banka Hesabına Çekebilir miyim?

Topluluk pazarı üzerinden sattığınız eşyalarla cüzdanınızı doldurabilirsiniz. Ancak cüzdanınızda bulunan parayı banka hesabınıza direkt olarak çekemiyorsunuz. Direkt olarak çekemediğiniz hiç alamayacağınız anlamına gelmiyor. Topluluk pazarından alacağınız eşyaları başka siteler aracılığı ile satarak orada ki parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca hediye kartları oluşturup bu kartları gerçek para ile takasını gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Steam'de Oyun İade İşlemi Nasıl Yapılır ? başlıklı makalemizde steam oyun iade, steam oyun iade etmek için gerekenler ve steam oyunları nasıl iade edilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün