Mobil

Android İçin Hatırlatıcı Uygulama: Google Keep

Google Keep uygulaması, Google geliştiricileri tarafından yapılan liste hazırlama ve not alma uygulamasıdır.

Google Keep uygulamasını not almak için kullanabileceğiniz gibi yapılacaklar listesi de oluşturabilirsiniz. Oldukça şık ve sade olarak tasarlanmış olan Google Keep hatırlatıcı uygulamasıyla liste hazırlamak ve not almak oldukça kolay. Android için hatırlatıcı uygulama olan Google Keep ile hazırlamış olduğunuz notlara farklı renkler atayabiliyorsunuz. Ayrıca aldığınız notları başka kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Android İçin Hatırlatıcı Uygulama “Google Keep”

Google Keep ile aldığınız notları veya oluşturduğunuz yapılacak listelerini paylaşabilmek için paylaşmak istediğiniz notun üst bölümündeki  simgesine hafifçe dokunun ve notu paylaşmak istediğiniz kişileri belirleyin.

Aldığınız notlar herhangi bir silinme ihtimaline karşın Google Drive içerisine kayıt ediliyor. Bu sayede Android cihazınızda aldığınız notları bilgisayarınızda da kullanabiliyorsunuz. Bu uygulama ile sadece yazılı notlar almıyorsunuz eğer isterseniz sesli ve görüntülü notlar yapabiliyorsunuz. Oluşturduğunuz notlara hatırlatıcı özellikte ekleyebilirsiniz. Bunun için not sayfasının altında bulunan Bana Hatırlat simgesine dokunun. Açılan saat ve konum hatırlatıcı seçeneklerinden tercih ettiğiniz hatırlatma türünü seçin. Hatırlatıcı ayarlarınız bitince uygulama otomatik olarak kayıt edecektir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.