Oyun

Black Desert Online Paket Fiyatları ve İçerikleri

Dünya çapında büyük bir ilgiyle oynanan Black Desert Online oyununa bir süredir ülkemizden erişim yasaktı. Ülkemizde oyuna olan ilginin artması yapımcının gözünden kaçmamış olacak ki oyuna Türkiye’den giriş yapmak isteyen oyun severler için Türkiye sunucusunu açtı.

Yılın merakla beklenen MMORPG türünde oyun olan Black Desert Online oynamak için bir defaya mahsus giriş paketi satın almanız gerekiyor. Oyunu oynamak için gerekli paketlerin fiyatı 29 ile 199 TL arasında değişiklikler göstermektedir. Black Desert Online paket fiyatları paket içeriğine değişiklik göstermektedir. Ayrıca almak istediğiniz paketi sadece 1 defa alabiliyorsunuz. Oyuna giriş yapmak için alabileceğiniz black desert online paketler ve bu paketlerin içeriklerine ve almak istediğiniz paket ile birlikte gelen eşyaların ne işe yaradığına dair bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Black Desert Online Paketler ve İçerikleri

Başlangıç Paketi
– Oyunu oynayabilmek için alabileceğiniz en uygun fiyatlı paketin ücreti 29 TL. Paket içeriğinde 1 adet Oyun Giriş Bileti, 1 adet Misafir Kartı ve 30 günlük Değerli Paket bulunmakta.

Sınırlı Paket
– Başlangıç paketinin içeriği sizin için yeterli değil ise 49 TL ücret ödeyip bu paketi satın alabilirsiniz. Bu paket ile birlikte; Oyuna giriş bileti ile birlikte Açık Betaya 1 gün önceden giriş hakkı, 2 adet Misafir Kartı, 30 günlük Değerli Paket, 5 adet Elion’un Kutsaması, Seçilen 1 Pet, 5 tane Bilinmeyen Boya Kutusu, 5 tane Beyazlatıcı elde edebilirsiniz.

Özel Paket
– Yukarıda ki paketlerin içeriği halen daha yetersiz geliyorsa 99 TL karşılığında daha bol içeriğe sahip bu paketi alabilirsiniz. Paket içerisinde V.I.P Davet Kartı Açık Betaya 3 gün önceden giriş hakkı, Aile ve Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, 3 adet Misafir Kartı, 1 tane Karakter Slotu Genişletme, 30 günlük Değerli Paket, 10 adet Elion’un Kutsaması, 5. Aşama At Amblemi Kuponu, Seçilen 1 Pet, 10 tane Bilinmeyen Boya Kutusu, 10 tane Beyazlatıcı, 8 adet Envanter Slotu, Gümüş İşlemeli Yaşam Elbisesi Değişim Kuponu, 300 inci sahibi olabilirsiniz.

Efsanevi Paket
– En iyi pakete sahip olup birçok özellikten yararlanmak isterseniz 199 TL ödemeniz gerekiyor. Efsanevi Paket içeriğinde V.I.P Davet Kartı Açık Betaya 7 gün önceden giriş hakkı, Aile ve Karakter adını önceden rezerve etme hakkı, 5 tane Misafir Kartı, 2 Karakter Slotu Genişletme, 30 günlük Değerli Paket, 10 adet Elion’un Kutsaması, Profesyonel İşçi Sözleşme Paketi, 5. Aşama At Amblemi Kuponu, Kalıcı At Flütü, Seçilen 1 Pet, 30 adet Bilinmeyen Boya Kutusu, 30 tane Beyazlatıcı, Shudad Silah ve Kıyafet Seti, 16 adet Envanter Slotu, Gümüş İşlemeli Yaşam Elbisesi Değişim Kuponu, 600 adet inci bulunmaktadır.

Black Desert Online Paket İçerikleri

 • Oyuna Giriş Bileti: Mena/TR Sunucusunda Oynama Hakkı Elde Edersiniz.
 • Aile/ Karakter Adı Rezeve Etme: Oyun içerisinde kullanmak istediğiniz nicki herkesten önce alıp kayıt edebilirsiniz.
 • Misafir Kartı: Bu kartı kullanan hesaba Açık Beta Başlangıcından itibaren 7 gün boyunca oyunu oynama hakkı verir.
 • 30 Günlük Değerli Paket: +16 Envanter Slotu, +16 Depo Slotu, Level/Beceri/Binek/Yaşam EXP +10%, Uzak Bağlantı Noktası Yatırımı (10 Enerji Tüketir), Max Ağırlık Limiti +100 LT, Pazaryeri satışlarından gelen para +30%, Sınırsız Malv Paleti kullanımı, Sınırsız Güzellik Salonu kullanımı içerir.
 • Elion’un Kutsaması: Öldüğünüz zaman bu eşya ile karakterinizi %100 HP ve MP ile canlandırabilirsiniz.
 • Seçilen 1 Pet: Çizgili Kedi, Turuncu Çizgili Kedi, Siyah Maskeli Kedi, Calpheon Tombul Köpeği, Kahverengi Dövüş Köpeği, Yaramaz Köpek, Kaia Yarış Köpek, Batian Köpeği, Kahverengi Kılavuz Şahin hayvanlarından birini seçebilirsiniz.
 • Bilinmeyen Boya Kutusu: Açıldığı zaman temel veya yerel boya verir. Çok düşük bir ihtimal ile nadir boya verir.
 • Envanter Slotu: Bu eşya ile kalıcı envanter slotu elde edebilirsiniz.
 • Karakter Slotu Genişletme: Aile karakter slotunu 1 arttırmak için kullanılır.
 • Gümüş İşlemeli Yaşam Elbisesi Değişim Kuponu: Velia’da NPC Elmos Berry’ye götürerek Gümüş işlemeli yaşam elbisesi ile takaslayabilirsiniz.
 • Profesyonel İşçi Sözleşme Paketi: Kullanıldığı zaman Goblin işçi, Dev işçi veya Profesyonel insan işçi elde edersiniz.
 • 5. Aşama At Amblemi Kuponu: Bu kupon ile bir adet binek at alabilirsiniz.
 • Shudad Silah / Kıyafet Seti: Kullandığınız karakter sınıfına özel kıyafet ve silahlar verir.
 • At Flütü: Bu eşya ile atınızı 500 metre öteden çağırabilirsiniz.
 • Beyazlatıcı: Kullandığınız eşya üzerindeki boya silinir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

4 Yorumlar

 1. furkan46 says:

  çok pahalıymıs ama 7 gün denenir

 2. black desert online paket fiyatları yüksekmiş ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.