1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. PUBG Silah Hasarları

PUBG Silah Hasarları

PUBG silah hasarları oyuncular arasında tartışmalara neden olmaktadır. Oyundaki her silahın özellikleri ve vücut bölgesine verdikleri hasarlar değişmektedir.

PUBG Silah Hasarları

Pubg oynayanların merak konusu olan silahların verdiği hasarları sizler için inceledik. Aşağıdaki listeden oyun içerisinde bulunan tabancaların, hafif taramalı silahların, ağır silahlar ve keskin nişancı silahlarının hasarlarına ulaşabilirsiniz. PUBG silah hasarları ve silahların özellikleri ;

PUBG Silah Hasarları

Aşağıda PUBG oyunu içerisinde en çok kullanılan silahları ve özelliklerini silah türlerine göre inceledik. Güncellemeler ile birlikte gelecek yeni pubg silah hasarları listeye eklenecektir.

pubg silah skini kasasi - PUBG Silah Hasarları
30 Mar, 2018

PUBG Silah Skini Kasası Oyuna Eklendi

Yeni gelen güncellemeyle birlikte PUBG silah hasarları bazı değişikliklere uğradı. Bütün silahların değerleri son güncellemeye göre güncellenmiştir!

PUBG Tabancaların Verdiği Hasar Değerleri

PUBG P18C Silah Hasarı - PUBG Silah Hasarları

P18C tabancası 9mm mermi kullanmakta. Silahın tam otomatik ve tekli olmak üzere iki modu bulunmakta. Normal şarjör kapasitesi 17 iken uzatılmış şarjör ile 25 mermi kapasitesine kadar ulaşabiliyor. P18C ile sıkılan bir mermi karşınızdaki düşmana 23 hasar veriyor.

PUBG M1911 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

P1911 silahı .45 ACP türünde mermi kullanıyor. Bu silah sadece tekli modda kullanılabiliyor. 7 mermi kapasitesine sahip olan silaha uzatılmış şarjör takılırsa mermi kapasitesi 12’ye çıkartılabiliyor. P1911 silahının mermileri düşmana 41 hasar veriyor.

PUBG M9 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

P92 mermi olarak 9mm kullanıyor. P92 silahını sadece tekli modda kullanabiliyorsunuz. Tek şarjöre 15 mermi alabiliyor ayrıca uzatılmış şarjör kullanıldığında kapasite 20 mermiye yükseliyor. P92 silahıyla rakiplerinize 35 hasar verirsiniz.

PUBG M1895 Silah Hasarı - PUBG Silah Hasarları

R1895 mermi olarak 7.62mm kullanan tek tabancadır. Silahın dolum süresi çok uzun ve 7 mermi alabilecek kadar şarjör kapasitesine sahip. R1895 ile atılan mermi 55 hasar verir.

 

 PUBG SMG Hasar Değerleri

PUBG Micro UZI Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

SMG silah çeşidi olan Micro UZI 9mm mermi kullanıyor. Silah tam otomatik olarak seri bir şekilde mermi atabiliyor. Ana mermi kapasitesi 25 olan silaha uzatılmış şarjör takıldığı zaman kapasite 35 mermiye yükseliyor. Micro UZI ile atılan mermiler 26 hasar verir.

PUBG Tommy Gun Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Tommy Gun .45 ACP mermisi kullanıyor. Silahı tekli veya tam otomatik olarak kullanabiliyorsunuz. Temel mermi kapasitesi 30 olan silah uzatılmış şarjör ile birlikte 50 mermi alabiliyor. Tommy Gun ile rakiplerine sıktığınız mermi başına 40 hasar vurursunuz.

PUBG UMP Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

SMG silahların arasında en popüler olan UMP9 9mm mermi tüketiyor. UMP9 ile tekli,üçlü veya tam otomatik olarak ateş edebiliyorsunuz. Temel olarak 30 mermi kapasitesi bulunuyor ancak uzatılmış şarjör kullanıldığı zaman bu kapasite 40 mermiye çıkıyor. UMP9 ile düşmanlara 39 hasar vurursunuz.

PUBG Vector Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Vector ile .45’lik 13 mermiyi çok hızlı bir şekilde sıkabilirsiniz. Silahı tekli,üçlü veya tam otomatik olarak kullanabilirsiniz. Vector ile sıkacağınız her mermi rakibinize 34 hasar verir.

 

PUBG Saldırı Tüfeklerinin Verdiği Hasar Değerleri

PUBG AKM Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

AKM mermi olarak 7.62mm kullanmaktadır. AKM ile tekli atışlar yapabileceğiniz gibi otomatik olarak 30 mermiyi rakibinizin üzerine boşaltabilirsiniz. Uzatılmış şarjör takıldığında mermi kapasitesi 40 a yükselir. AKM ile ateş ettiğinizde düşmana isabet eden her mermi 49 hasar verir.

PUBG Groza Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Air drop içersinden çıkan Groza 7.62mm mermisi kullanır. Çok seri bir şekilde 30 mermi atabilen silah uzatılmış şarjör ile mermi kapasitesini 40 a çıkartır. Grozadan çıkan her mermi düşmana 49 hasar vurur.

PUBG M16A4 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

M16A4 5.56mm mermisi kullanıyor.  Temel olarak 30 mermi kapasiteli silah eklentiyle birlikte 40 mermi alabilyor. Silahı tekli modunda kullanabileceğiniz gibi 3lü atışlarda yapabilirsiniz. M16A4 içerisinden çıkan mermi düşmana 43 hasar verir.

PUBG M416 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

M416 ile düzgün atışlar yapabilirsiniz. 30 tane 5.56mm mermi kapasiteli silah eklentiyle birlikte 40 mermi alabiliyor. M416 ile hem tekli hem de otomatik atışlar yapabilirsiniz. M416 mermisi düşmana isabet ettiğinde 43 hasar verir.

PUBG SCARL Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

SCAR-L ile M416ya göre daha stabil atışlar yapabilirsiniz. Mermi olarak 5.56mm kullanmakta. SCAR-L ile tekli atışlar yapabileceğiniz gibi otomatik atışlar da yapabilirsiniz. SCAR-L ile sıkılan her mermi düşmana 43 hasar verir

 

PUBG Keskin Nişancı Tüfeklerinin Verdiği Hasar Değerleri

PUBG Kar98 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Kar98 ile canı yarıma yakın rakiplerinizi tek mermide öldürebilirsiniz. Kar98 etrafta çokça bulabileceğiniz 7.62 mm mermisi kullanıyor. Kar98 ile yapacağınız atışlar rakibinize 72 hasar verir.

PUBG AWM Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Air drop içerisinde bulabileceğiniz AWM sadece Magnum mermisi kullanıyor. Mermisi çok kısıtlı olduğu için rakibinize en uygun zamanda ateş etmeye özen gösterin. AWM mermisi ile vurulan rakibiniz 132 hasar alır.

PUBG M24 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Yine air drop içerisinden çıkan M24, AWM kadar etkili olmasada rakibini tek vuruşta öldürebilme potansiyeline sahiptir. Mermi olarak 7.62mm kullanan M24 düşmana 84 hasar verir.

PUBG Mini14 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Mini 14 seri atışlar yapabileceğiniz keskin nişancı tüfekleri arasındadır. Mermi olarak 5.56mm kullanan silah rakibine 44 hasar verir.

 

PUBG MK14 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

MK14 seri atışlar yapabileceğiniz nişancı tüfeklerindendir. Ancak silah çok fazla geri tepmektedir. 7.62mm mermileri kullanan MK14 bir vuruş ile 61 hasar verir.

 

PUBG SKS Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

SKS ilede seri atışlar yapabilirsiniz. SKS çok fazla geri teptiği için tepmeleri azaltan eklentiler ile silahın kontrolünü daha koaly sağlayabilirsiniz. SKS 7.62mm mermiler sıkabiliyor. Rakibine denk gelen her mermi 53 hasar veriyor.

PUBG VSS Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Çok sessiz atışlar yapabileceğiniz VSS için dürbün takmanıza gerek yoktur. VSS 9mm mermi kullanır ve mermilerin gidiş hızı çok yavaştır. Rakibe isabet eden her mermi 41 hasar vurur.

 

PUBG Pompalı Silahların Verdiği Hasar Değerleri

PUBG s12k Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

S12K seri olarak ateş eden pompalıdır. Seri ateş etmesi silahın çok fazla tepmesine neden oluyor. Tek seferde 5 pompalı mermisini düşmana boşaltabiliyor. Silahtan çıkan saçmaların her biri düşmana 22 hasar veriyor.

PUBG s1897 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

S1897 olarak bilinen pompalı tüfek 5 mermiyi orta serilikte rakibe sıkabiliyor. Yakında bulunan rakibi tek ateşle öldürebilrsiniz. S1897 ile ateş edildiğinde tüm saçmalar düşmana isabet ederse 225 hasar vuruyor.

PUBG s686 Silah Hasar - PUBG Silah Hasarları

Çift kırma olarak bilinen S686 pompalısı adından da anlaşılacağı üzere 2 pompalı mermisi alabiliyor. Diğer pompalılar gibi yakın mesafede oldukça etkilidir. S686 saçmalarının tümü rakibe isabet ederse 225 hasar vererek tek atışta rakibi öldürebilirsiniz.

PUBG Hafif Makineli Silahların Verdiği Hasar Değerleri

pubg m249 silah hasarlari - PUBG Silah Hasarları

Oyun içerisinde sadece air dropdan elde edebileceğiniz M249, 5.56 mermisi kullanmaktadır. Tek seferde 100 mermiyi tam otomatik olarak ateşleyebileceğiniz bu silahtan çıkan her kurşun rakibinize 45 hasar vermektedir.

Arama Terimleri: pubg silahların özellikleri, pubg silah hasarları, pubg 3D silahları, pubg mobile akm hasar oranı, pubg mobile snayper silah hasarlari
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Öğrenci olmakla beraber her geçen gün öğrendiği yeni bilgiler ışığında başladığı işleri başarıya ulaştırmayı hedefleyen genç proje yöneticisi.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Pubg silah hasarları içine yeni silahlar ne zaman eklncek

  2. 9 ay önce

    Pubg yeni eklenen silahların hasarları eklensin artık