Oyun

PUBG En İyi Loot Alanları

PUBG oynayanların en büyük sorunlarından birisi olan oyun başındaki silah, zırh ve can veren eşyaların kıtlığı. İlk atladığınız alanda bulacağınız ekipmanlar oyunun devamında vereceğiniz kararları büyük oranda etkileyecektir. Daha güvenli bir alana inip orta düzeyde ekipmanlar bulup sakin bir oyun geçirebilirsiniz veya en iyi ekipmanları bulmak adına ölme riskini göze alarak daha riskli alanlara inip şansınızı deneyebilirsiniz. Tabi ki şunu da belirtmek gerekiyor oyunda en iyi ekipmanlara ulaşmak tamamen şans işi. İlk oyunda girdiğiniz bir evde bulduğunuz silahları ikinci oyunda aynı yerde bulamıyorsunuz. PUBG en iyi loot alanları hakkında bilgilere aşağıdan göz atabilirsiniz.

PUBG En İyi Loot Alanları

Georgopol

Haritanın sol üstünde bulunan bu şehirde loot yaparken çok dikkatli olmalısınız. Pubg en iyi loot alanları arasında en önemli olan Georgopol şehrinde konteynerler , çok katlı evler , 3 katlı siteler ve hangarlar bolca bulunmakta. En iyi eşyaları bulmak için hangarlara inmeyi denemelisiniz ancak sizinle birlikte aynı hangara giren 3-4 kişi daha olacaktır. Ayrıca şehrin alt tarafında bir tane hastane bulunuyor oradan da iyi ekipmanlara ulaşabilirsiniz. Oyun başında uçak buradan geçiyorsa ve iyi silahlar bulmak adına buraya atlamaya karar verdiyseniz etrafınızı sürekli kolaçan etmelisiniz.

Pochinki

Haritanın merkezine yakınlığı ile tanınan ve arkadan vurulma riskinizin çok fazla olduğu şehirdir. Yüksek oranda ekipman bulabileceğiniz şehir her zaman küçük sürprizler ile doludur. Oyundaki şehirin sol üstünde bulunan kiliseden de iyi ekipmanlar bulabilirsiniz. Şehire inip eşyalarını toplayan çoğu oyuncu kiliseye koşup şehrin çıkışını kesiyorlar dikkatli olmanızda fayda var.

School

Oyunun en ateşli mekanlardan olan bu bölgeye atlayan oyuncuların bir çoğu ilk odadan bulduğu silahı alıp orada avlarını bekliyorlar. Tam bir şans işi olan bu bölgede silah bulamazsanız eğer damdan atlayıp sağ tarafındaki 3 katlı sitelerin olduğu mekana koşmaya başlayın eğer şansınız yağver giderse sitelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu bölge pubg en iyi loot alanları arasında en popüler olanıdır.

Yasnaya Polyana

Burası için oyundaki şehirler arasında en düzensiz olanı diyebiliriz. Şehir için çok katlı sitelerden tutun ortalarında bir yerde ki kiliseye ve şehrin sağında bulunan 4 katlı büyük bir yapıya kadar her şeyden azar azar ortaya karışık yapılmış bir bölge diyebiliriz. Oyun içerisinde Pochinki şehrinde olduğu gibi burada da bir kilise mevcut ve tam şehrin göbeğinde.

Prison

3 tarafı büyük kayalıklarla çevirili olan bölgede ekipman ararken dikkatli olmalısınız. Burada 3 tanesi sol tarafta ve 2 tanesi sağda olmak üzere 5 tane hangar , 4 katlı büyük yapı ve 2 tane de ev bulunuyor. Oyunun ortalarına doğru buraya gelmek gibi bir niyetiniz varsa kayalıklara kontrol etmeniz gerekiyor. Kayalıkların üzerinde duran ve sizin görmediğiniz bir oyuncu size büyük sıkıntılar yaratabilir.

Sosnovka Military Base

School gibi burası da en kalabalık ve çekişmenin en çok yaşandığı bölgelerden bir tanesi. Bölgenin solunda bulunan büyük demir yapı PUBG oynayanların tabiri ile ANTEN üzerine çıkıp bölgeye hakim olabilirsiniz. Anten üzerine çıksanız bile oyunda yüksek nişan yeteneğine sahip oyuncuların sizi vurabileceğini unutmayın.

Mansion

Polyana’ nın sağ alt tarafında bulunan şehirde garajlı ev , 3 katlı büyük bir yapı , 2 katlı bir yapı ve sarı bina bulunuyor. Bu bölgeye atlayan oyuncuların ilk hedefi konumundan dolayı 2 katlı ev oluyor. Sarı binadan iyi eşya bulma şansınız diğer binalara oranla çok düşük. 3 katlı binada iyi silahlar bulabilir rakiplerinizi gafil avlayabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.