Oyun

Don’t Starve Karakteri: Wes

Don’t Starve oyununu macera modunda oynuyorsanız Wes karakterini açmak için çaba göstermeniz gerekmektedir. Maxwell boyutunun içerisinde robotlar tarafından esir alınmıştır. Esir olarak tutulduğu yerde bulunan robotları yok edip onu kurtarmalısınız. Don’t Starve Together oynuyorsanız eğer karakteri özgürce oynayabilirsiniz. Maxwell boyutunda sessiz karakterimizin içerisinde olduğu alandan bir resim ;

Dont Starve : Wes Karakteri
Dont Starve : Wes Karakteri Tutsak Olduğu Alan

Wes’in Özellikleri ve Özel Yetenekleri

Don't Starve : Wes Karakteri
Don’t Starve : Wes Karakteri

Hiç konuşmamasıyla tanınan bir karakterdir. 150 akıl sağlığına, 113 açılık ve enerji değerlerine sahip olmasına karşın özel yeteneği olan etrafına bırakabildiği balonlar sayesinde canavarlara karşı kendisini koruyabilir. Bıraktığı balonlara saldıran canavarlar patlamanın etkisiyle 5 hasar alırlar. Yan yana konulan balonlar zincirleme bir patlama etkisi yaratarak daha büyük çaplı bir hasar verirler.

 

 

 

Wes karakteri İpuçları

  • Oyunda bulunan diğer karakterler arasında karnı acıkan en hızlı karakter olduğu için yanınızda bol bol yiyecek taşımalısınız.
  • Enerji değerinin diğer karakterlere göre düşük olması nedeniyle etrafta bulunan canavarlara karşı dikkatli olmakta fayda var.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.