Oyun

Gmod En İyi Korku Haritaları

Gmod oyunu tamamen bir şeyler üretmek veya tasarlamak üzerine kurulu bir oyundur. Oyunda bulunan malzemelerle birbirinden farklı şeyler yapılabilir. Örneğin arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz özel haritalar oluşturabilir veya başkalarının oluşturmuş olduğu haritalarda oynayabilirsiniz. Özellikle gerilim ve korku türü oyunları sevenler Gmod en iyi korku haritaları ile eğlenceli zaman geçirebilirler. Oyunun özel haritalarındaki korku faktörü daha çok jumpscare üzerine kuruludur.

İlgili Başlıklar

Gmod Korku Haritaları

Garry’s Mod veya bilinen adıyla Gmod oyununda yaratılmış olan korku haritalarına oyunun Steam Atölye sayfasından ulaşabilirsiniz. Steam atölyeden indrimek istediğiniz moda tıkladıktan sonra Abone Ol butonuna basarak modu bilgisayara indirebilirsiniz. Bazı haritalar tek bölümden oluşurken bazıları ise iki veya daha fazla bölümden oluşmaktadır. Bölümler arası geçiş yapmak için aynı haritanın iki bölümününde bilgisayarınızda hazır olarak bulunması gerekmektedir.

Gmod Escape the Apartment Haritası

Gmod Korku Haritaları Escape the Apartment

Oyunun başında neden orada olduğunuzu bilmediğiniz bir odanın içerisinde uyanıyorsunuz. Daha sonrasında şirketin çalıştığı gizli ve özel bir proje ile ilgili çok fazla bilgiye sahip olduğunuzu öğreniyorsunuz. Haritada ki amacınız o binadan  sağ salim çıkabilmek için hayatta kalmak. Bu modun ikinci bir bölümü de mevcut. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak haritanın birinci ve ikinci bölümlerini indirebilirsiniz.

Gmod Escape the Apartment Haritası Birinci Bölüm İndir

Gmod Escape the Asylum İkinci Bölüm İndir

Gmod Horror Story Korku Haritası

Gmod Horror Story Korku Haritası

Gmod Horror Story korku haritasında yapmanız gereken kapıların kilitlerini açabileceğiniz anahtarları bulmak. Bulduğunuz anahtarlar her kapıyı açmayabilir. Bazı kapılar için farklı anahtarlar bulmanı gerekmekte. Kapıları açmak için anahtar ararken sizi gerilime sürükleyecek sesler işleri zorlaştıracaktır. Haritanın yapımcısı tarafından iki veya dört kişilik bir ekiple oynanması tavsiye ediliyor. Alttaki link üzerinden Horror Story modunun indirme sayfasına gidebilirsiniz.

Gmod Horror Story Korku Haritası İndir

Gmod Hell’s Resort Korku Haritası

Gmod Hells Resort Haritası

Hell’s Resort haritası, Gmod en iyi korku haritaları arayanların Steam atölyelerinde mutlaka bulunması gerekiyor. Harita içerisine yerleştirilmiş enteresan bulmacalar, korku ve gerilim ögeleri (özellikle korkutucu pop-up’lar) ve hareketli nesneler oyuncuları bir hayli zorlayacak ve haritaya olan ilgilerini arttıracaktır.

Gmod Hell’s Resort Haritası İndir

Bir önceki yazımız olan En Çok Oyuncusu Olan Battle Royale Oyunları Listesi başlıklı makalemizde 2018 Battle Royale Oyunları Listesi ve En Çok Oyuncusu Olan Battle Royale Oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün