Oyun

E3 2018 Microsoft Konferansında Duyurulan Oyunlar

Microsoft E3 2018 etkinliğinde adeta şov yaptı. E3 2018 Microsoft konferansında duyurulan oyunlar alandaki izleyicileri ve evlerinden canlı yayını izleyenleri memnun etmeyi başardı.

E3 2018 Microsoft Konferansında Duyurulan Oyunlar

10 Haziran 2018 tarihinde E3 2018 etkinliğinde gerçekleştirilen Microsoft konferansı oldukça heyecanlı geçti. Konferansta gösterilen her oyun seyircilerin ilgisini arttırdı. Microsoft konferansında tanıtılan oyunların listesi:

Gears 5

Windows 10 ve Xbox One platformları için duyurulan yenilenmiş ve artırılmış grafikleriyle Gears 5, 2019 senesinde oyun raflarındaki yerini alacak.

Halo Infinite

Microsoft, E3 etkinlik konferansına Halo Infinite tanıtımıyla giriş yaptı. Geliştiriciliğini 343 Industries’in üstlendiği oyunun videosuna bakıldığı zaman büyüleyici grafikler ve oyun atmosferi dikkat çekiyor.

Dying Light 2

Oyun içerisinde verilen her kararın şehrin kaderi üzerindeki etkisinin büyük önem taşıdığı Dying Light 2 Xbox One, PC ve Playstation 4 platformlarından oynanabilecek. Oyunun çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor.

Metro: Exodus

Metro oyunları arasına yeni bir tane daha ekleniyor. 22 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacak Metro: Exodus PC, Xbox One ve Playstation 4 platformları aracılığıyla oyun severlerle buluşacak.

Just Cause 4

PC, Xbox One ve Playstation 4 için duyurulan ve 4 Aralık’ta çıkış yapacak Just Cause 4 için yapılan grafik iyileştirmeleri başarılı gözüküyor.

E3 2018 Microsoft konferansında tanıtılan diğer oyunlar hakkında bilgi sahibi olmak için 2. sayfaya gidebilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.