Mobil

En Güzel Android Akıllı Saat Temaları ve Fiyatları

Her geçen gün ile birlikte teknoloji bir adım daha ileriye gidiyor. Kullanılan akıllı telefon veya tablerlerden yapılan birçok işlem artık akıllı saatler üzerinden de yapılabilmekte. Ancak her telefon üreticisi kendi ürettiği telefonla uyumlu akıllı saati piyasaya sürmekte. Kullanıcılar satın aldıkları akıllı saatler üzerinden müzik dinleyebilir, ajandalarını kontrol edebilir, arama yapabilir ve mesaj alıp gönderebilirler. Akıllı saatlerde kullanılan temalar oldukça sade olabilir bu yüzden android akıllı saat temaları arasından seçtiklerinizle daha şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

En Güzel Android Akıllı Saat Temaları

Sizler için seçtiğimiz en güzel android akıllı saat temalarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

1000+ Watch Faces

En Güzel Akıllı Saat Temaları- 1000+ Watch FaceGoogle Play Store üzerinden ücretsiz olarak edinebileceğiniz bu tema cep telefonunuzu ve akıllı saatini sorunsuz bir şekilde eşler. Kullanımı basit olan 1000+ Watch Faces akıllı saat teması zengin bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Aynı zamanda her saat başı otomatik olarak farklı bir temaya geçiş yapmakta. Kendinizin özel olarak seçeceği 20 farklı kategoride tema bulunuyor. 1000+ Watch Faces teması android saatleri destekler. Samsung Gear, DZ09, Sony smartwatch gibi akıllı saatler bu temayı ne yazık ki desteklemiyor.

 

 

 

Neon Mavisi Akıllı Saat

En Güzel Akıllı Saat Temaları- Neon MavisiMavi ve tonlarını seven kullanıcıların tercih edebileceği bir akıllı saat temasıdır. Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilen bu tema 100.000’den fazla kişi tarafından kullanılmıştır. Akıllı saatinizi birçok farklı görünümle değiştirebilir. Ayrıca neon mavisi akıllı saat teması ile sadece bataryanın ne zaman biteceğini de öğrenebilirsiniz. Bu temanın uyumlu olduğu akıllı saatler: Sony smartwatch 3, Huawei Watch,  LG Watch Urbane, LG Watch Urbane 2nd Edition, LG G Watch, Asus Zen Watch 1 ,2 ve 3.

 

 

Radii Watch Face

En Güzel Akıllı Saat Temaları- Radii

Radii Watch Face uygulaması ile akıllı saatinize sade ve şık bir görünüş kazandırabilirsiniz. Akıllı saatinizde değiştirebileceğiniz birçok renk tercihi bulunmaktadır. Radii Watch Face temasında saati, günü ve batarya süresini görebilirsiniz. Bu tema android destekleyen akıllı saatler ile uyumludur. Moto 360, LG Watch Sport, LG Watch Style, LG Watch Urbane, LG G Watch R, Samsung Gear Live, Sony Smartwatch 3, Huawei watch gibi akıllı saatlerde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.