Mobil

PUBG Mobil Oyunu Nasıl İndirilir? (Android ve iOS)

PUBG geride bıraktığımız günlerde Steam üzerinde en çok oynanan oyun olma başarısını yakalamıştı. Bu başarıyı mobil oyun dünyasında da yakalamak için Tencent şirketi bir takım girişimlerde bulundu. Bluehole şirketiyle işbirliği yapılarak ortaya çıkartılan PUBG mobil oyunu android ve ios işletim sistemine sahip cihazlar için beta testleri aşamasında. Fakat PUBG mobil versiyonu malesef ki sadece Çin’deki kullanıcılar tarafından test edilebilmekte. Tencent şirketi PUBG’nin yanı sıra birbirinden farklı harita ve amacı olan iki ayrı FPS oyununun mobil versiyonlarını da kullanıcılar için yayınladı.

PUBG Mobil Oyunu Android Telefona Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuzdan PUBG mobil oyunu indirmek için yapmanız gereken şey ilk öncelikle WeChat hesabı oluşturmak. Bunun için Google Play Store üzerinden WeChat uygulamasını indirmeniz ve WeChat uygulamasına kayıt olmanız yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından PUBG mobil oyunu şuanlık sadece Çin lokasyonunda indirilmeye açık olduğu için TapTap uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

TapTap uygulamasını telefonunuza kurduktan sonra arama bölümüne girin ve pubg yazın. Karşınıza PUBG ile alakalı birçok uygulama gelecek ancak en üst sıradaki yüksek puanlı olanı indireceksiniz. İndireceğiniz uygulama 500 MB büyüklüğünde olacak ancak bu oyunun sıkıştırılmış yükleme dosyasıdır. Oyun yüklenirken telefon hafızasında 1 GB depolama alanına ihtiyaç duyacaktır. PUBG mobil versiyonu akıllı telefonunuza kurduktan sonra oyuna giriş yapın ve yeşil renkli olan WeChat butonuna basın. WeChat hesabınıza giriş yaptıktan sonra mobil PUBG keyfini çıkartabilirsiniz.

PUBG Mobil Oyunu iOS Telefona Nasıl İndirilir?

iPhone cihazınıza PUBG mobil indirmek için ilk önce Çin lokasyonuna ait Apple Store hesabı oluşturmanız gerekiyor. Bunun için bilgisayarınızda kurulu olan iTunes uygulaması üzerinden App Store bölümüne giriş yapın. App Store bölümünde sayfayı en aşağı indirin ve sayfanın sağ alt kısmında bulunan Ülkeyi değiştir yazısına tıklayın ve Çin’i seçin. App Store üzerinden ülke değişikliği yaptığınız zaman mevcut hesabınız yerine Çin üzerinde yayınlanan oyunları oynamak için yeni bir hesap oluşturun. Çin bölgesine ait Apple Store hesabınıza giriş yaptıktan sonra arama bölümüne PUBG mobil oyununu Çince ismiyle aratın veya aşağıdaki link üzerinden oyunun direkt Çin Apple Store sayfasına ulaşın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.