Mobil

En İyi iOs Mmorpg Oyunları

Son dönemlerde mmorpg oyunları bir çok platformda oyuncuların ilgisini çekiyor. Gün içerisinde vakitlerinin çoğunu bilgisayar başında geçiremeyen oyuncular mobil cihazlarından mmorpg türünde oyun oynamaktalar. Özellikle iPhone kullanıcıları için geliştirilmiş grafik kalitesi yüksek en iyi iOs mmorpg oyunları ile bilgisayarda oynuyormuş gibi keyif alabilirsiniz.

En İyi iOs Mmorpg Oyunları

iPhone mobil cihazlarda kullanılan iOs işletim sistemi bu tür mobil oyunları kasma veya takılma gibi sorunlar olmadan oynatma konusunda oldukça başarılı. Kaliteli iOs mmorpg oyunları:

Lineage 2: Revolution

Lineage2 Revolution iOS Mmorpg

  • Netmarble Games tarafından geliştirilmiş ve Türkiye’de kendisinden bahsettirmeyi başarmış mobil mmorpg oyunudur. Oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. İndirilmesi ücretsiz fakat karakterlerin bazı özelliklerini geliştiren paketler oyun içinde satın alınabiliyor.
  • Oyuna sürekli olan gelen güncellemeler ile yeni içerikler eklenmekte. Son gelen güncellemede oyuncuların ulaşabileceği maksimum level sınırı 320’ye yükseltildi. Oyuncular 250 seviyeye ulaştıklarında karakterlerini ikinci sınıfa transfer ederek ultimate yetenekleri aktif edebilirler.

Lineage 2: Revolution iOS İndir

HIT:Heroes of Incredible Tales

  • NEXON Company’nin geliştirdiği oyun iOS 8.0 ve üzeri işletim sistemine gereksinim duyuyor. bunun sebebi oyundaki efekt ve grafik kalitesinin bir hayli yüksek olması. Oyuncuların canavarlarla mücadele ederken kullanabileceği bir çok yetenek komboları mevcut. Her karakter için alınabilecek çok sayıda kostüm olması oyuna renklilik katmaktadır.

HIT iOs Mmorpg Oyunu

  • Belirli bir seviyeye erişmiş oyuncular gerçek zamanlı PVP savaşlarında boy gösterebilir, 3 vs 3 şeklinde gerçekleşen guild savaşlarına girebilirler. Kullanıcılar kule sisteminden yararlanarak karakterlerine kolayca ekipman toplayabilirler.

HIT:Heroes of Incredible Tales iOS İndir

Dungeon Hunter 5

  • Gameloft’un mobil cihazlar için geliştirdiği Dungeon Hunter 5, mmorpg oyunu olmaktan ziyade Hack ‘n’ slash kategorisinde değerlendirilebilir. Ancak guild savaşları ve co-op modu oyunu mmorpg türüne dahil etmektedir. 900’den fazla silah ve zırh gibi ekipmanlar toplayabilir, birbirinden güçlü büyü ve yetenekleri aktifleştirebilirsiniz.

Dungeon Hunter 5 iOs Mmorpg Oyunu

  • Oyunun sıkıcı bir hal almasının önüne geçmek için günlük ve haftalık olarak yeni görevler eklenmektedir. Liderlik sıralamasında üst sıralara çıkarak Legendary Hunts’ta en iyi ödülleri alabilirsiniz. Ayrıca her sezona özel olarak yapılmış etkinliklere katılarak seçtiğiniz karakteri yeni ve güçlü ekipmanlar ile donatabilirsiniz.

Dungeon Hunter 5 iOS İndir

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.