Mobil

Instagram Hikaye İndirme Uygulamaları

Anlık hikaye ekleme özelliği ilk olarak Snapchat uygulaması tarafından geliştirildi. Ancak zaman içerisinde Instagram’a getirilen güncellemelerle birlikte kullanıcılar Instagram hesaplarına hikaye yüklemeye özelliğine kavuştular. Gün içerisinde yaklaşık olarak 160 milyondan fazla bireysel kullanıcı Instagram hesapları üzerinden hikaye paylaşıyor. Instagram hikaye gönderme özelliğinin geçerliliği 24 saat sürüyor. Anlık olarak çekip yüklediğiniz fotoğraf veya videolu hikayeleriniz 24 saat sonunda silinip gidiyor.

Yüklediğiniz hikayeler fotoğraf olabileceği gibi videolu hikayeler de ekleyebiliyorsunuz. Fotoğraf olarak yüklenen hikayenin ekran görüntüsünü alabilirsiniz ancak resim tam boyutuyla kayıt edilmez. Tam boyutla kayıt edilmeyeceği için görüntü kalitesi de bir o kadar düşük kalacaktır. Sizin yüklediğiniz veya arkadaşlarınızın yüklediği hikayelerin 24 saat içinde silinip gitmesini istemiyorsanız uygulayabileceğiniz yöntemlerin başında instagram hikaye indirme uygulamalarını kullanmak geliyor.

Instagram Hikaye İndirme Uygulamaları

Android cihazlarınızda Play Store üzerinden ücretsiz olarak indireceğiniz uygulamalar mevcut. Google Play Store içerisinde instagram hikaye indirme uygulamaları arasından Story Saver uygulamasını aratıp telefonunuza indirin. Story Saver uygulamasını açın ve instagram hesabınıza giriş yapın. Giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra ana sayfadaki kişiler arasından veya arattığınız kişilerin hikayesini indirebilirsiniz. Ayrıca Story Saver uygulamasıyla telefonunuza indirdiğiniz hikayeleri diğer sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. İndirdiğiniz hikayeler telefonunun galerisine kayıt edilmektedir. Birden çok hikaye indirmeden önce yeterli hafızaya sahip olup olmadığınızı kontrol etmeyi unutmayın.

iPhone cihazınıza instagram hikaye indirmek için Ins Story Repost for Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirmiş olduğunuz Ins Story Repost for Instagram uygulamasını açarak kullandığınız instagram hesabına giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra aynı Story Saver uygulamasında olduğu gibi indirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Story Saver uygulamasından farklı olarak, Ins Story Repost for Instagram uygulamasıyla başka kullanıcıların hikayelerini telefonunuza indirmenin yanı sıra bu hikayeleri kendi instagram hesabınızdan da paylaşabilirsiniz. Ekran görüntüsü almak yerine bu uygulamayla indirdiğiniz instagram hikayelerinin yüksek kaliteye sahip olacağını hatırlatmakta fayda var. Birden fazla hesapla giriş yapabildiğiniz için bir hesaptan çıkıp diğer hesaba girmekle uğraşmadan hesaplar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Uygulamaya getirilen güncellemeyle IOS 11 sürümüyle uyumluluk sağlanarak bazı performans iyileştirmeleri yapıldı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.