İnternetMobilTeknoloji

YEK Portal APK Nedir? YEK Portal TV Giriş 2021

Yek Portal APK, internetten televizyon yayını yapan bir uygulamadır. Uygulama üzerinde erişilebilen kanallar ile canlı maç yayınları veya televizyon dizileri izlenebilmektedir. Normalde birçok yayıncı yayınlarının izletmek için üyelik talep etmektedir. Ancak YEK Portal TV giriş ücretsiz bir şekilde yapılabilmektedir. Bu sayede bedava ip tv apk arayan kişilerin ihtiyacı giderilmektedir.

Yek Portal Ücretsiz

YEK Portal Android TV Uygulaması Nedir?

Son yıllarda internet yayıncılığı değişmiş ve alternatif kanalları kullanılabilir hale getirmiştir. Bağımsız yayıncılar tarafından sürdürülen bu yayınlar ile ücretsiz televizyon izlenebilmektedir. Ayrıca daha önce yayınlanmış veya hali hazırda devam eden diziler, programlar yine bu kanallardan izlenebilmektedir.

Android televizyonlar internetten özel olarak yayınları takip etmeyi kolaylaştırmaktadır. Bu sayede ücretli veya ücretsiz tüm kaynaklara bağımsız bir şekilde bağlanılabilmektedir. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen ip tv sistemlerine nazaran bu kanalları kullanmak daha kolaydır. Bunun sebebi yek portal apk dosyası üzerinden kurulum tamamlandıktan sonra direk yayınların erişilebilir olmasıdır. Bu sayede yayınlar hem mobil cihazlarda hem de android tvlerde izlenebilmektedir.

YEK Portal Android TV Nasıl Kurulur?

Normalde Play Store üzerinde onaylı uygulamalar yer almaktadır. Ancak herhangi bir kurulum dosyası bağımsız bir şekilde yayınlanabilir ve kurulabilirdir. YEK Portal tv uygulaması ise içerisinde birçok kanal yayını barındırdığı için onay alamamaktadır. Fakat yayınları izlemek isteyenler için kurulum dosyası yayıncının web sitesi üzerinden paylaşılmaktadır.

YEK Portal APK Dosyası indirmek için yekportal.tk adresine giriş yapılması gerekmektedir. Burada yer alan apk kurulum dosyasının android cihaza kurulmasının ardından yayınlara erişim sağlanmaktadır. Ancak Android tvler doğrudan dosyayı indirememektedir. Bu nedenle öncelikle apk dosyası farklı bir cihaza indirilmeli ve arından akıllı televizyona aktarımı yapılmalıdır. Dosya paylaşımı ile android tvye kurulum yapılabilmektedir.

YEK Portal TV Üyelik Alma

YEK Portal uygulaması ücretsiz yayın yapmaktadır. Ancak ücretsiz olmasına karşın programı kullanmak için üyelik bulundurulması gerekmektedir. Canlı yayınları izleyebilmek için üyelik alınması zorunludur. 

Yek portal üyelik girişi yapmak için uygulamanın indirildiği site üzerinden yeni hesap oluşturulması gerekmektedir. Kullanıcıların hesap bilgileri rastgele oluşturulup uygulamada kullanıma hazır olarak paylaşılmaktadır. Yeni üretilen hesapların kullanılmaması durumunda hesaplar silinmektedir.

Uygulamaya giriş yapmak için gerekli olan üyelik gerekmektedir. Üyeliksiz bir şekilde uygulamaya giriş yapılamamaktadır. Ancak üyelik zorunlu olmasına rağmen yeni hesap yaratmak için izin her zaman verilmemektedir. YEK Portal üyelikleri belirli zamanlarda açılmakta ve erişilebilir olmaktadır. 

Yek Portal TV Giriş
Yek Portal TV Giriş

Bir önceki yazımız olan EBA Bağlantı Hatası 0xc000007b başlıklı makalemizde 0XC000007b hatası, 0xc00007b Hatası Windows 10 / 8 / 7 Nasıl Çözülür ve EBA 0xc000007b Hatası Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün