Teknoloji

En Hızlı Bitcoin Kazanma Yolları

Bitcoin son zamanlarda bir hayli yükselişte. Şuan Bitcoin fiyatı 51.320,00 TL’ye ulaşmış durumda. Kimileri bu yükselişin sonunun kötü olacağına inanıyor, kimileri ise bu yükselişin aralarda düşüşler yaşayarak daha da fazla yükseleceğine inanıyor. Bitcoin kazanma uzaktan bakıldığında basit gözükse de işler o kadar kolay yürümüyor. Peki ya en hızlı Bitcoin kazanma yöntemleri nelerdir?

En Hızlı Bitcoin Kazanma Yöntemleri

Aşağıdaki en hızlı Bitcoin kazanma yöntemlerini deneyerek gelirini arttırabilirsiniz. Ancak bu yöntemleri başkaları da kullandığını unutmamak gerekiyor.

Web Sitelerle Bitcoin Kazanmak

Bazı web sitelerini ziyaret edip o sitedeki bazı görevleri tamamlayıp bitcoin kazanabilirsiniz. Örneğin Bitvisitor sitesine girerek her sayfada 5 dakika bekleyerek bitcoin kazanabilirsiniz. Her bekleme sonrasında Next tuşuna basarak sıradaki sayfaya gidiyorsunuz. Bitvisitor sitesinde bitcoin kazanmak için herhangi bir üyelik gerekmiyor. Siteye giriş yaptıktan sonra Bitcoinlerinizin geleceği adresi yazmanız yeterli olacaktır. Site ödemelerini 1 saat içerisinde tamamlıyor. Bir başka site Freedigitalmoney. Bu sitede üyelik açarak bitcoin kazanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra bitcoin adresinizi girin ve gerekli şartları tamamlayarak bitcoin kazanın. Diğer bir site ise CoinWorker. CoinWorker adresine kayıt olduktan sonra bitcoin adresinizi girmeniz yeterli. Bu işlemlerin ardından sitenin verdiği görevleri tamamlayarak hesabınızda bulunan puanları arttırmaya çalışıyorsunuz. Her 180 puana ulaştığınızda site bunu otomatik olarak Bitcoin’e çevirip hesabınıza gönderiyor.

Madencilikle Bitcoin Kazanmak

Bitcoin madenciliği, sıfırdan bitcoin üretmek anlamına geliyor. Madencilik yapmaya başladığınızda bitcoin kazanmak için bilgisayarınız yeni bloklar aramaya başlıyor. Blokların görevi ise bitcoin kazanmak için yapılan işlemi kaydetmek. Bilgisayarınız bir blok ile karşılaştığında bitcoin kazanmaya başlıyorsunuz. Bir bloktan en fazla 25 BTC kazanabilirsiniz. Ancak en düşük 0.5 BTC kazanma ihtimaliniz olduğunu unutmayın. Madencilik yaparak Bitcoin kazanmak için başlangıçta bir miktar para yatırmanız gerekiyor. Madencilik için almanız gereken önerilen ekran kartlarını kullanmanızda fayda var. Ancak bu ekran kartları piyasada bulmak çok zor. Özellikle AMD RX 580 ekran kartlarını piyasada bulmanız çok zordur. Bunun yanı sıra siz bir tane ekran kartı ile madencilik yaparken bu işle uğraşan kişilerin bir oda dolusu donanımla bitcoin madenciliği yaptığını unutmamakta fayda var.

Bağış İle Bitcoin Kazanmak

Bitcoin kazanmak için tercih edebileceğiniz yöntemlerden birisi bağış ile bitcoin kazanmaktır. Ancak bu iş biraz şans işidir. Çünkü aldığınız bahşişler gönüllülük esasına dayanmaktadır. Bu yöntem için bitcoin cüzdanınız olması ve bitcoin adresinin içerisinde olduğu QR koduna sahip olmanız yeterlidir. E-ticaret sitesine koyacağınız QR koduyla bağış ve bahşiş şeklinde bitcoin elde edebilirsiniz. Herhangi bir E-ticaret sitesi veya işletme sahibi olmadan bağış ile bitcoin kazanabilirsiniz. Bunu yapabilmek için blog tarzı bir sitenizin olması yeterli olacaktır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.