Teknoloji

Xiaomi Türkiye’ye Geliyor.

Huawei gibi fiyat ve bu fiyata göre en fazla performansı veren  telefonları hayatımıza sokan Xiaomi markası hepinizin de bildiği üzere Türkiye pazarında bayileri bulunmamakta. Durum böyle olduğu için de çoğu kullanmak isteyen kişiler ikinci kere düşünüyor. Gerek teknik servis ile ilgili sorunlar, gerek Satış ile ilgili sıkıntı ve sorunlar kullanıcıyı satın almaktan geri çekiyordu. Artık bu sorunlar son buluyor.

Xiaomi Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

Şu an için herhangi bir kesin tarih verilmiş değil fakat çok yakında açıklanacağını söyleyen şirketin CEO’su çok fazla bilgi vermemişti. Çok yakın zamanda İtalya pazarına resmen giriş yapmışlardı. Ondan daha kısa bir süre önce de Fransa pazarına büyük bir ivmeyle giriş yapmışlardı. Şirket yeni pazarlara açılma konusunda oldukça hızlı bir politika izliyor. Çok uzun zaman geçmeden Türkiye pazarına geleceği oldukça aşikar.

Xiaomi Hangi Modelleri Satacak?

Xiaomi firması şu an için Türkiye pazarında Xiaomi Mi 6’dan tutun Xiaomi Mi Max’a kadar her türlü telefonu satışta. Firma da bu satışı yavaşlatmak yerine firmaların genel olarak yaptığı 1-2 model ile girmek yerine tam olarak 7 model ile bomba gibi bir giriş yapmak için hazırlarını sürdürüyor. Şu an için hangi telefonları getireceği, ne zaman geleceğinin cevabı gibi belli değil.

Xiaomi Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Resmi bir açıklama olmadığı için sadece tahmin yapılabilmekte fakat CEO’nun açıklamalarına baktığımız zaman genel piyasayı çok değiştirme taraftarı olmadığını anlayabiliyoruz. Yani küçük bir tahmin yapmak gerekirse şu an için satın aldığımız fiyatları çok fazla değişmeyeceği, değişirse de Türkiye pazarına gelişinin şerefine bir miktar fiyatların düşebileceğini ön görebiliriz.

Bir önceki yazımız olan Laptop Oyunlarda FPS Arttırma Yöntemleri başlıklı makalemizde FPS Düşüklüğü Sorunları, GeForce Experience ile FPS arttırma yöntemleri ve Windows 10 Oyunlarda Fps Arttırma Yöntemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün