Dizi & Film

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Filmi Kaç izlendi?

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi duyurulduğu günden beri birçok tartışmanın yaşanmasına neden oldu. Ancak tüm bu tartışmaların yanı sıra Enes Batur filmi izleyenlerin çoğunu mutlu etmiş gibi gözüküyor. Enes Batur filmi vizyona girdi ve seyirciler bu filmi büyük bir ilgiyle karşıladı. Bu ilgi karşısında kayıtsız kalmayan Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi salon sayısını arttırdı.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi kaç izlendi?

Enes Batur Hayal mi Gerçek Mi? FilmiYouTuber Enes Batur’un filmi vizyona girdiği ilk hafta sonundaki seyirci sayısı 454.373 kişiye ulaştı. Filmin çekilmesi için oluşturulan bütçeye bakıldığında ve bu bütçeyi diğer büyük yapımlar için oluşturulan bütçeyle kıyasladığımız zaman filmin gerçekten iyi bir çıkış yaptığını söyleyebiliriz. Enes Batur ve Cem Yılmaz filmleri aynı dönemde vizyona girdiler. Box Office listesine göre ilk sırada olan Arif V216 filminin önüne geçerek birinciliği yakaladı.

Hayal mi Gerçek mi? filminde oynayan YouTuberlar tarafından çekilmiş olan filmin şimdiki izlenme sayıları göz önüne alındığı zaman önümüzdeki haftalarda yakalayacağı izlenme sayılarıyla liderliği elinde tutacak gibi duruyor. Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi vizyona girdiği ilk 3 gündeki izlenmeleriyle toplamdan 5 milyon 768 bin TL hasılat yaparak diğer yapımları geride bırakmayı başardı.

Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? filmi konusu nedir?

Enes Batur çocukluğunda içe kapanık biridir. Babası polis, annesi ise hemşiredir ve hemen hemen onlarla zaman geçirememektedir. Enes Batur 6 yaşındayken babasının aldığı bilgisayarla birlikte tüm dünyası o bilgisayar olur. Okulda da sürekli dışlanan birisidir. Çocukluk dönemlerinden beri herkes tarafından takdir edilmenin hayaliyle yaşayan Enes başka bir hayalin peşinden gitmeye karar verir ve bu hayal YouTuber olmaktır. Enes’in bu hayali ailesi tarafından onay görmez ve ailesi onu üniversite sınavını kazanması yönünde zorlar. Enes’in hayatının bu döneminde iki yoldan birini seçmek zorundadır. Bunlardan bir tanesi ya üniversite sınavına çalışıp iyi bir bölüm kazanmaktı bir diğeri ise hayallerini takip edip herkes tarafından çok sevilen bir YouTuber olmaktı. Genel itibariyle Hayal mi Gerçek mi? filmi Enes Batur’un hayatını ve onun geldiği noktaya kadar yanında olan kişileri konu almaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.