Oyun

Football Manager 2018 Logo Paketleri

Football Manager 2018 oyununu varsayılan grafiklerle oynayabileceğiniz gibi oyun içerisindeki görselleri çeşitlendirecek eklentiler kurarak oyundan aldığınız zevki arttırabilirsiniz. Örneğin oyunun varsayılan temasını değiştirebilir, takım formalarını daha gerçekçi hale getiren eklentiler kurabilir, oyuncuların yüz paketlerini ekleyebilir veya logo paketleri ekleyerek orjinal logoların daha şık durmasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda Football Manager 2018 logo paketleri arasından en çok tercih edilenleri sizlerle paylaştık. Fm18 logo paketleri arasından kendinize göre en iyi olanı seçebilir oyununuzu daha renkli bir hale getirebilirsiniz.

Football Manager 2018 Logo Paketleri

Aşağıdaki logo paketleri kullanıcılar tarafından en çok indirilenden en az indirilene doğru sıralanmıştır.

TCM18 Logo Paketi

43 binden fazla kullanıcı tarafından indirilen tema paketi içerisinde Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Avrupa ve Okyanusya’da yer alan kulüplere ait 25.000’den fazla logo bulunuyor. Ayrıca konfederasyonlar, federasyonlar, uluslararası müsabakalar ve bayraklar da detaylı bir şekilde Fm18 için yapılan TCM18 logo paketinde bulunuyor.

Steel 18 Logo Paketi

Adında anlaşılacağı üzere çelik görünüme sahip logoların bulunduğu pakettir. Steel 18 logo paketindeki 12.000’i aşkın logo demir ocağından çıkmış gibi duruyor. Şimdiye kadar 16.500’den daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilen tema paketine gelen güncellemelerle yeni kulüpler eklenmektedir. Sade ve koyu renk tonlarını seven FM tutkunlarının kesinlikle kullanmaları gereken bir tema.

Smooth’18 Logo Paketi

Bu logo paketi için diğer logo paketleri arasında en sade olanı diyebiliriz. Logo paketi şuana kadar 16.000’i geçik oyuncu tarafından indirilmiş. Smooth’18 logo paketi içerisinde kullanılan logolar hafif ve koyu renkli temalarla uyumludur. Logo paketi içerisinde birçok kıtada bulunan takımlar ve ülke takımları da dahil olmak üzere 4.200’den fazla logo mevcut.

Blister’18 Logo Paketi

Football Manager 2018 logo paketleri arasında en kapsamlı olanıdır. Blister’18 logo paketi 15.000’den fazla FM18 hayranı tarafından indirilmiştir. Bu logo paketi içerisinde Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Asya, Avrupa ve Okyanusya’da bulunun kulüpler ve ülke takımlarıyla birlikte 42.000 logo bulunuyor. Logoların parlak görünümde olmaları koyu temalarla olan uyumunu arttırmaktadır. Bu logoyu Football Manager 2018 temaları arasından Andromeda veya FLUT Siyah temasıyla birlikte kullanırsanız logolar daha şık gözükecektir.

Fm18 Logo Paketleri Nasıl Kurulur ?

  • Kullanmak istediğiniz Logo paketini indirin.
  • İndirdiğiniz logo paketini açmak için Win-Rar, 7zip veya benzeri programlarla açın ve aşağıdaki klasörün içerisine çıkartın.
\Belgeler\Sports Interactive\Football Manager 2018\graphics\logos\
  • Eğer graphics ve logos klasörleri gözükmüyorsa kendiniz de oluşturabilirsiniz.
  • Bu işlemin ardından oyunu açın ve tercihler-arayüz bölümüne girin. Bu bölüm içerisinde geçiçi ön belleği temizleyin ve logo paketinde bulunan logoların oyuna sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlayın.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.