Oyun

H1Z1 İçin Kritik Hamle: Bedava Oluyor!

Bir zamanların efsane oyunlarından olan fakat bakımsızlık, ilgisizlik ve başı boş bırakılmışlıktan dolayı yok olmuş oyun artık H1Z1 F2P.  Birçoğumuzun bilgisayarda uzun süreler geçirmesine sebep olan bu oyun PUBG’nin piyasaya çıkmasıyla adeta yok olmuş ve terk edilmişti. Son zamanlarda gelen güncellemeler ve yeniliklerle yeniden ortaya çıkmak isteyen H1Z1 daha önce olmayan bir mod geliştirmişti. Battle Royale modu olarak bildiğimiz ve haritanın belirli bir bölgesine atlayıp bulduğunuz silah, zırh, sağlık eşyaları vb. materyallerle diğer oyuncuları avlamaya çalıştığımız oyun modunun  araba içinden savaştığımız modu çıkmıştı. H1Z1 Auto Royale Modundan sonra çok kritik bir karar alarak oyunu herkese erişime açma kararı aldı.

H1Z1 F2P Oluyor!

Geçtiğimiz günlerde H1Z1 için Auto Royale modu ile oyunun bedava olarak erişime sunulacağını açıklayan firma 08.03.2018 Türkiye saati ile 22.00 ardından erişime açık olacak. Anlık oyuncuyu artırmaya yönelik olan bu hareket eğer kontrol edilmezse Hile Kullanımı artacağı da kaçınılmaz bir tehdit olduğu aşikar.

H1Z1 eSpor İçin Kolları Sıvadı.

“Oyunun bedava olmasıyla birlikte en çok izlenen eSpor oyunu olmasına zemin hazırlayacak” açıklamasını yapan Anthony Castore, daha önceden oyunu satın almış oyunculara da teşekkür niyetinden bazı kıyafetler ve içerikler verecek.

H1Z1 F2P Ödülleri Neler?

Oyunun bedava erişime açılması ile daha önceden oyunu satın almış oyunculara verilecek bazı teşekkür hediyeleri şunlardan oluşuyor:

Gasrunner Hoodie, Bloom Survivor T-Shirt, Splinter Camo ARV, 10 Victory Crates, 10,000 Skulls

H1Z1 F2P Tamamen mi Bedava?

Tam olarak sır olan bir konu da bu işte. Çünkü bedava olarak erişime açılacağını açıklayan video içeriğinde sadece geçtiğimiz günlerde çıkarılan Auto Royale moduna yer verilmiş, Battle Royale modu ile ilgili herhangi bir içerik görülmemişti. Video bu şekilde olduğu içinde kullanıcıların kafasında sadece bu mod mu bedava olacak? Sorularını uyandırdı. Az zaman sonra herkes gibi biz de ne kadar bedava olduğunu görmüş olacağız fakat daha önceden de bahsettiğimiz gibi bir oyun ne kadar bedavaya sunulursa o oyunda o kadar hile ortaya çıkıyor. PUBG oyununun Asya Sunucusunun halini oynayanlar çok iyi bilirler. Daha önceden de Fortnite’ın Battle Royale Modunun bedava sunulmasıyla oyun içeriğinde çok miktarda hile türemişti fakat Epic Games çözümünü kısa süre içinde getirdi.

Umarız bu kritik hamleden sonra hilelerin çözümünü bulabilirler, biz de düzgün oyun oynama zevkine erişebiliriz. Artık, H1Z1 F2P!

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.