Oyun

En İyi Football Manager 2018 Temaları

10 Kasım 2017 tarihinde futbol tutkunlarıyla buluşan Football Manager 2018 oyunu büyük bir ilgiyle oynanmakta. Fm 18 geniş kapsamlı bir futbol menajerlik oyunudur. Oyunun en önemli özelliklerinden bir tanesi oyuncuların oyundan sıkılmaması için oyuna eklenen detaylar. Oyuncular seçtikleri takımı pas atma şeklinden tutun takım dizilimine kadar özel olarak ayarlayabilmekteler. Tabi oyunu daha da güzel hale getiren birçok Football Manager 2018 temaları mevcut.

Football Manager 2018 Temaları

Football Manager 2018 tutkunları tarafından çok sevilen fm18 temaları arasından sizler için özel olarak seçtiklerimize aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Fm18 Andromeda Teması

1920×1080 yüksek çözünürlükte yüksek verimlilikte çalışan Andromeda teması fm18 severlerin en çok kullandıkları temalardan birisidir. Oyuncuların ekran başında yorulmadan keyifli vakit geçirmesi için koyu renkleri tercih eden temanın boyutu 80 MB. Bu temayı düşük çözünürlükte sağlıklı bir şekilde çalıştırabilmek için zoom out ayarını %85 düzeyine çekmek yeterli olacaktır. Fm18 Andromeda teması 10 binden fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir.

FM18 FLUT Teması

Fm18 oyuncularının en çok tercih ettikleri temalardan birisidir. Fm18 FLUT teması açık ve koyu renkli olmak üzere iki farklı versiyona sahiptir. Daha açık tonları seven kullanıcılar FLUT Light temasını tercih edebilirler. FLUT temaları 1920×1080 çözünürlükte hatasız bir şekilde kullanılabilmektedir. FLUT teması ikonlar, pencereler ve yazılarda daha keskin ve göz alıcı renkleri tercih etmiş. Sürekli olarak güncel tutulan tema 11 binden daha fazla oyuncu tarafından tercih edilmiştir.

Fm18 CFM Teması

Football Manager 2018 oyunu için henüz daha beta aşamasında olan bir tema. CFM teması çoğu popüler çözünürlükte sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Temaya genel olarak baktığımızda gözümüze ilk çarpan sol menüde sadece ikonların kullanılması oldu. Sol menüde sadece ikon kullanılması oyuncuların ana ekranda daha fazla bilgiyi kolay bir şekilde görebilmesi için tasarlanmış. Ayrıca temanın oval kenar tasarımı daha yumuşak ve hoş bir hava katmış. Henüz beta aşamasında olan fm18 CFM teması 3 binden fazla oyuncu tarafından indirilmiştir.

FM18 OPZ Elite Teması

FM18 oyuncularının kullanmayı en çok tercih ettikleri temalardan bir tanesi OPZ Elite temasıdır. Şuana kadar 15 binden fazla fm18 tutkunu tarafından indirilmiş olan tema sürekli olarak aldığı güncellemelerle ufak hataları düzelterek futbol severlerin oyun keyfini arttırmakta. OPZ Elite temasını kurduğunuzda ana menüde takım hakkında geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Temanın sol menüsündeki seçeneklerin ekranın en üstünden başlayarak aşağı doğru inmesi güzel bir ayrıntı olmuş. Fm18 OPZ Elite teması da CFM teması gibi oval kenar tasarımını tercih etmiş. Şeffaf pencere içlerini yine koyu renk tonlarıyla tercih eden temanın boyutu 67 MB.

 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.