İnternet

Fortnite Twitch Prime Paket 2 Nasıl Alınır?

Twitch ve Amazon ortaklığı ile geliştirilen Twitch Prime içerisinde gelen hediye paketleri hem oyuncular hem de izleyiciler için oldukça avantajlı. Özellikle son zamanların en popüler battle royale oyunu olan Fortnite için yayımlanan içerisinde kostümler bulunan hediye paketleri bir çok oyuncunun hoşuna gitti. Bu hediye sisteminin nasıl çalıştığını anlamakta zorluk çeken kullanıcılar Fortnite Twitch Prime paket 2 nasıl alınır? sorusunun cevabını aramaktalar.

Fortnite Twitch Prime Paket 2 Nasıl Alınır?

Epic Games ve Twitch tekrardan işbirliği yaparak oyuncuların çok seveceği yeni Fortnite karakter görünümlerini Twitch Prime aracılığıyla ücretsiz olarak dağıtmakta. Ücretsiz verilen eşyalar 9 Mayıs ila 11 Temmuz tarihleri aralığında alınabilir. Aldığınız bu ödüller Epic kuralları veya ilkelerine bağlı olaraktan tamamen size aittir.

Aktif Twitch Prime hesabınız olmadan yeni ücretsiz içerikleri almaya devam edemezsiniz. Her oyun kodu veya teklifi tek bir Epic hesabına alınabilir. Yeni Fortnite Twitch Prime paket 2 ödüllerini almak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • Ücretsiz kozmetik eşyaları almak için Prime özelliği aktifleştirilmiş Twitch hesabına ihtiyacınız var. Hali hazırda Amazon Prime üyeliğine sahipseniz otomatik olarak Twitch Prime üyeliği aktif olacaktır. Ülkemizde Twitch Prime özelliği henüz desteklenmemektedir. Ancak ücretsiz hediyelerden yararlanmak için Amazon Prime Video üzerinden bu özelliği aktif edebilirsiniz. Prime üyeliği bulunan Twitch hesabınıza giriş yapın.
  • Epic Games hesabınızı Twitch hesabınızla bağlayın. Ücretsiz ödülleri tek bir platform (PC, Xbox One, PS4) için alabilirsiniz. Fakat hediyeler Epic Games hesabınıza kayıt edilmektedir.

[geo-post id=”3545″]

Fortnite Twitch Prime Paket 2 İçeriği

Twitch Prime hesabına sahip oyuncuların alabileceği Battle Royale Trailblazer Kıyafeti, True North Back Bling, Tenderizer Pickaxe ve Freestylin’ Emote olmak üzere 4 adet kozmetik eşyası mevcuttur.

Fortnite Twitch Prime Paket 2 İçeriği

Kozmetik eşyalar yüksek teknolojili ordu kamuflajlarından ilham alınarak tasarlanmıştır. Verilen bu hediyeler sadece kozmetik ürünler olup oyun içerisinde hiçbir avantajı yoktur. Ayrıca Fortnite Twitch Prime Paket 2 içerisinde yer alan eşyalar sadece Battle Royale türü için geçerlidir. Twitch Prime hesabıyla ilgili ya da ücretsiz Fortnite kozmetik hediyelerini almakta herhangi bir problem yaşıyorsanız sorunun çözümü için Twitch destek ekibine ulaşabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.