Oyun

God Of War Ne Zaman Çıkacak?

2017 yılında gerçekleştirilen E3 konferansında Sony tarafından tanıtılan ve serinin bu sürümünde Nordic mitolojisi ile karşımıza çıkacak olan God Of War için çıkış tarihi belli oldu. Konferanstaki tanıtımda oldukça beğenilen ve bir çok yeni özelliğin eklendiği GOW şimdiden hayranları tarafından merakla beklenen oyunlar arasında ilk sıralarda.

Oyundan henüz haberi olmayanlar için kısa bir özet cümle geçmek iyi olacaktır. Bildiğiniz üzere God Of War Sony tarafından sadece Sony platformları için yayınlanan ve yıllara dayanan büyük bir seridir. PS4 için yayınlanacak olan God Of War serisinin yeni oyununda Kratos ve oğlu baş karakterlerdir.

God Of War Ne Zaman Çıkacak?

GOW hayranlarını fazla bekletmeden oyunun çıkış tarihini açıklamak iyi olacaktır. Sony, Paris’te düzenlenen konferansta God Of War için çıkış tarihini 2018 yılının başları olarak belirtti. Konferansta yeni bir oynanış videosu yayınlayan Sony ayrıca yoğun sorular üzerine oyunun büyük bir aksilik olmaz ise en geç Nisan ayında raflarda yerini alacağını söyledi. Ayrıca merak edilen sorular içinde sizleri aydınlatmak isteriz.

Seride Kratos’un oğlunun annesi hakkında bilgi var mı?

Sony kesinlikle bu konuda konuşmamaya oldukça ısrarlı. Hikaye hakkında en ufak bir detay paylaşılmadı.

Dövüş mekanikleri değişti mi?

God Of War bu yıl oldukça değişik bir dövüş mekaniğine sahip olacak. Yani fazlasıyla değişti diyebiliriz.

Serinin son oyunu bu mu olacak?

Hikayenin kesinlikle devam edeceğini söyleyebiliriz. Böyle büyük bir hayran kitlesine sahip bir oyunu bir şekilde güncel tutmak gerekecektir.

Oyunda hikaye ne yönde ilerliyor?

Tanıtım videoları ve yayınlanan oyun haberleri ile değerlendirmeye alacak olursak kesinlikle Kratos’un oğlu seride büyük bir yer edinecek.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.