Teknoloji

Google Pixel 2 Hakkında Her Şey

Google Pixel 2 Hakkında Her Şey

Google’ın yeni yapmış olduğu Pixel serisindeki akıllı telefonlar, dikkat çeken modeller arasındadır. 1 yıl öncesinde Google’ın satışa sunmuş olduğu Google Pixel, yeni modeli için hazırlandı ve Google Pixel 2’yi çıkardı. Google çoğunlukla tanıtım yapacağı ürünlerin tanıtımını Eylül ayında ya da Ekim ayında yapar. 1 yıl öncesinde Google Pixel 4 Ekim tarihinde tanıtıma sunulmuştu. Bu nedenle Google Pixel 2 de bu tarihlerde tanıtım olabilir.

Google Pixel 2 Modeli

Google için yapılan araştırmalar da Google’a ait üç farklı çalışma olduğu tespit edilmiştir. Walleye ve Muskie adları ile kodlanmış olan cihazların Pixel 2 ve Pixel 2 XL olacağı belirtildi. Pixel 2 XL modelinin daha büyük olacağı da aynı şekilde duyuruldu.

Google Pixel 2 Özellikleri

2016 yılında sunulmuş olan Pixel modeline benzerlik göstereceği anlaşılıyor. Aralarında çok küçük farklılıklar olacak. 4 GB RAM özelliği ile birlikte 128 Mb depolama alanı olacağı, 5.99 inç ekran büyüklüğünde olacağı ve Pixel 2 XL modelinin 5.99 inç ekran büyüklüğünden daha büyük olacağı belirtiliyor. Google’ın yapmış olduğu bazı açıklamalara göre Taimen olarak adlandırılan telefonda arka yüzey, cam panel yüzeyden yapılacak ve parmak izi okuma özelliği olan telefon bu sefer arka kısımda bulunmayacak. Ayrıca bunun yanı sıra cihazda çift kamera özelliği olması beklentiler arasında bulunmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Havuz Mantığı İle Çalışma Prensibi Nedir başlıklı makalemizde Havuz Mantığı İle Çalışma Prensibi Nedir ve Havuzdan Gelen Gerçek Kullanıcılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün