İnternet İş Teknoloji

KMSpico İndir 2021

Office programları günümüzde pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır. Programın kullanılması için gerekli lisanslama ise kmspico indir işlemi ile yapılabilmektedir. Böylelikle Office lisans süresi hatası ortadan kaldırılmaktadır.

kms aktivator indir 2021
kms aktivator indir 2021

KMSpico Nedir? KMSpico İndirme

KMS aktivatör olarak da bilinen KMSpico, Windows ürünlerinin aktivasyonunda kullanılmaktadır. Program lisans süresi sorunu olduğunda lisans hatasını ortadan kaldırmaktadır. Böylelikle format atılmış cihazların etkinleştirme problemi ortadan kaldırılabilmektedir. Ayrıca lisanslama ile güncel Windows ve Office programları rahatça kullanılabilmektedir.

KMSpico ücretsiz olarak sunulan bir yazılımdır. Yazılımı sunan kişiler iyi niyetli bir şekilde herkesin ortak kullanımını istese de bazı art niyetli kişiler yazılıma virüs ekleyebilmektedir. Bu nedenle KMSpico kurulumu yapılmadan önce virüs programı ile dosya taraması yapılamalıdır.

KMSpico İndir 2021 Office

2021 Office deneme sürümü hatası ile karşılaşan pek çok kişi bulunmaktadır. Nitekim problem uzun yıllardan beri devam etmektedir. Ancak problemin çözümü için kullanılmaktadır. Aktivatör yazılımı lisans hatasına neden olan arka plan kontrol işlemini devreden çıkarmaktadır. Böylelikle program arka planda lisans doğrulaması yapamamaktadır. Aslında geçici süreyle Office crackleme işlemi de yapılmaktadır. Fakat crack sırasında kullanılan lisans süresinin kontrolünü bloke eden yazılım sayesinde süresiz office kullanımı sağlanmaktadır.

KMS lisans programı indirmek için programın resmi sitesi kullanılabilmektedir. Çeşitli siteler üzerinden de KMS Aktivator indirilmesi mümkündür. Ancak bahsettiğimiz gibi zararlı dosyalar aracı sitelerden bulaşabilmektedir. Olası virüs bulaşma ihtimaline karşılık lisanslama programı getkmspico.com üzerinden indirilmelidir.

kmspico aktivator nasıl kullanılır
kmspico aktivator nasıl kullanılır

KMSpico Nasıl Kullanılır?

KMSPico aktivatör kullanımı için ek bir yazılım kurulmasına gerek yoktur. Program ilk kurulumun ardından temel dosyaları bilgisayarda oluşturmaktadır. Ancak kurulum ve kullanım sırasında güvenlik duvarı kapalı ve gerçek zamanlı koruma kapalı olmalıdır. Bunun sebebi ise programın Windows yazılımları tarafından zararlı olarak algılanmasıdır. Lisans yapısını bozan bu program, virüs & fidye yazılımı olarak nitelendirilmektedir. Temel kurulumun ardından programı açıp ilgili sistem veya kullanılmak istenen Office sürümü seçilmelidir. Ardından işlem başlatılarak dosyalar hızlıca değiştirilmektedir.

KMSpico Hangi Programları Lisanslayabilir?

Windows KMS Activator ismine sahip olan program adından da anlaşılacağı üzere Windows ürünlerinin lisanslanması üzerine oluşturulmuştur. Böylelikle bilgisayarı basit işler için kullanan kişiler gerektiğinde bu programları ücretsiz olarak kullanabilmektedir. Ayrıca Windows’u yeniden kurdurmuş olan kişilerin yaşadığı Lisans etkinleştirin sorunu da yine program sayesinde çözülebilmektedir.

KMSpico Lisans Listesi

  • Windows 10
  • Windows 8 ve 8.1
  • Windows 7 Pro / Enterprise
  • Windows Vista Business / Enterprise
  • Office 2010
  • Office 2013
  • Office 2016
  • Office 365
  • Windows Server 2008 ve 2008 – R2
  • Windows Server 2012 ve 2012 – R2

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.