Finans Mobil

Akbank FAV Nedir? Akbank FAV Başvuru 2021

Akbank tarafından sunulan müşterilerine özel uygulama Akbank Fav kampanyaları ile bankaya özel fırsatlara sahip olunmaktadır. Özellikle alışverişlerden ek puan kazanma ve indirim yakalama fırsatları sunulan kampanyalar FAV müşterilerine sunulmaktadır.

akbank fav
akbank fav

Akbank FAV Başvuru 2021

FAV Başvurusu yapmak için gerekli şartların başında banka müşterisi olmak gelmektedir. Akbank banka hesabı sahibi olmayanlar banka şubelerinden veya Akbank Mobil uygulaması üzerinden hesap açabilmektedir.

FAV Başvurusu yapmak için aranan bir diğer şart ise 18-26 yaş arası ve öğrenci olunmasıdır. Nitekim FAV ile öğrencilerin faydalanacağı kampanyalara sıklıkla yer verilmektedir. Özellikle sık tercih edilen mağazalardan indirim kampanyaları belirli dönemlerde duyurulmaktadır.

Akbank FAV Avantajları Nelerdir?

Akbank Favori Avantajları alışverişlerde sunulduğu gibi bankacılık işlemlerinde de sunulmaktadır. Bununla beraber diğer bankalarda da kullanım önceliği olduğu gibi Akbank uygulamalarında da yine FAV üyeliği olanlar daha kazançlı çıkmaktadırlar.

FAV kullanıcısı olanlar ortak bankamatiklerden yapacakları işlemlerde herhangi bir komisyon ödememektedir. Ancak bu kullanım 5 adetle sınırlıdır.  Yine Havale & EFT işlemlerinde de FAV üyeliği olanlar 10 defaya kadar ücret ödememektedir.

FAV hesabı olanların kullanabildiği bir diğer özellik ücretsiz hafta sonu Akbank Artı Para hizmetidir. Artı Para, hesabında nakit olmaması durumunda acil nakit ihtiyacının sağlandığı bir kredili mevduat hesabıdır. Ancak hafta sonu nakit ihtiyacı yaşanması durumunda FAV hesabı bulunan gençler faizsiz olarak Artı Para kullanımı yapabilmektedir.

 

FAV Hepsiburada Kampanyası 2021

FAV Hepsiburada kampanyası, Hepsiburada üzerinden yapılan alışverişlerde 200 TL ve üzeri tutara 25 TL chip-para ödenmesini kapsamaktadır. Ayrıca kampanyaya tüm FAV üyeliği olanlar katılabilirken, kampanyadan bir kez chip para kazanılabilmektedir. Kampanyanın son tarihi 28 Şubat 2021’dir.

FAV Watsons Kampanyası 2021

FAV Watsons kampanyası ile alışverişlerde geçerli 40 TL chip para kazanılabilmektedir. Ancak kampanyadan chip-para kazanmak için 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir. Kampanya 28 Şubat 2021 tarihine kadar geçerlidir.

FAV İstanbulkart Kampanyası 2021

Akbank FAV İstanbulkart yüklemelerinde %50 oranında kazanç elde etmektedir. Şubat ayında yapılacak yüklemelerde, Akbank Kart kullanılan işlemlerde FAV müşterileri tutarın yarısını chip-para olarak kazanmaktadır. Ancak Chip-para kazancı en fazla 25 TL ile sınırlıdır.

FAV Vodafone Kampanyası 2021

Akbank ve Vodafone müşterilerini kapsayan bu kampanyada otomatik ödeme talimatı veren müşteriler FAV Vodafone kampanyasından faydalanabilmektedir. 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı veren Vodafone müşterilerine, 4 GB mobil internet hediye verilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.