Finans İnternet

Papara Binance Para Yatırma

Papara Binance Para Yatırma

Ülkemizde kripto para birimlerine olan ilginin her geçen gün artması beraberinde yeni soruların ve yeni yatırımcıların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Sizlere bu konuda en çok sorulan soru işaretleri arasında yer alan Papara Binance para yatırma işlemi hakkında merak ettiğiniz bilgileri açıklamak istiyoruz. 

Papara Binance para yatırma işlemi nasıl yapılır?

Ülkemizde şubesiz bankacılık anlayışı ile hizmet vermeye başlayan Papara hizmetleri ile artık dünyanın en önemli kripto para borsalarından olan Binance’ye kolay bir şekilde para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. 

Öncelikli olarak Binance hesabınıza giriş yaparak buradan işlemlerinize devam etmeniz gerekmektedir. 

 • Binance hesabınıza giriş yaptıktan sonra hemen karşınıza çıkan üst menü de “Kripto Para TRY “ al menüsü bulunmaktadır. 
 • Bu bölüme tıkladıktan sonra açılacak olan menü içerisinde “TRY Yatırın “ menüsü gelecektir. Altında zaten Papara ile yatıracağınız için Papara olanı seçmeniz gerekmektedir. 
 • 7 gün 24 saat boyunca kolaylıkla para yatırma işlemini yapacağınız bu sayfaya geçtikten sonra minimum olarak para yatırma limitinin 200 TL olduğunu belirtelim. Bunun altında yapılacak ödemelerin kabul görmeyeceğini belirtelim.
 • Sonrasında açılacak olan menü içerisinde “Papara Account Balance “ bölümü karşınıza gelecektir. Bu seçtikten hemen sonra miktar bölümünde yer alan en az 1 TL en fazla 500.00 TL yatırma işleminizin olduğunu belirtelim. 
 • Ardından açılacak sayfa içerisinde “Vatandaşlık Numarası “ menüsünü de T.C Kimlik Numaranızı yazmanız gerekmektedir.
 • Ardından yatıracağınız miktarı bu bölüm içerisine yazabilirsiniz.
 • Yatıracağınız miktar bölümünü de yazdıktan hemen sonra sizlere sorulacak olan “ Onayla “ bölümünü bu bölümden onaylamanız gerekmektedir. 
 • Sonrasında onay tuşuna bastıktan sonra Binance tarafından otomatik olarak Papara hesabınıza yönlendirme işlemi başlayacaktır. 
 • Eğer sistem de daha önce para göndermiş iseniz doğrudan sisteme yönlendirilme işlemi yapılabilir. 
 • Eğer daha önce yapılmadıysanız bu konuda sizlerden Papara şifrenizin girilmesi istenecektir.
 • Sonrasında giriş yaptıktan sonra hemen Papara hesap bölümünde yer alan onay ekranı karşınıza çıkacaktır.
 • Ardından açılacak menü içerisinde yer alan “ Ödeme Yap” butonuna bastıktan sonra göndermek istediğiniz paranın Papara hesabınızdan doğrudan Binance hesabına aktarıldığını göreceksiniz. 

Bu belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde kısa yoldan Papara ile Binance borsasına para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Papara Binance para yatırma işlemini belirttiğimiz adımları takip ederek sizlerde artık kolay bir şekilde yapabilir ve dünyanın en çok işlem hacmine sahip olan borsası üzerinde işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Yorum

 1. ThomasIlled says:

  thanks, interesting read

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.