Oyun

PUBG Event Pass Nedir? Ödülleri Nelerdir?

PUBG oyununa 22 Haziran tarihinde gelecek güncelleme beraberinde bir çok yeniliği getirecek. Oyuncuların sorun yaşadığı oyun içi takılma ve kasmalara neden olan optimizasyon konusunda iyileştirmelerin bulunduğu güncelleme 4×4 haritası ve Event Pass sistemine de yer veriyor. Çoğu oyuncunun kafasında şimdiden PUBG  Event Pass nedir? ve Event Pass ödülleri nelerdir? gibi sorular oluşmaya başladı.

İlgili Başlıklar

PUBG Event Pass Nedir?

22 Haziran tarihinde oyuncuların bilgisayarlarına indirecekleri PUBG güncellemesi Event Pass sistemiyle oyuna farklı bir boyut kazandıracak. Event Pass sistemi, oyun içerisinde belli başlı görevleri tamamlayarak bu görevlerden sonra yeterli puanlara ulaşanlara bir takım ödüller vermektedir. Oyuncular bu ödülleri almak için günlük ve haftalık olarak yapılacak birbirinden eğlenceli görevleri tamamlamak zorundalar. Oyuncular görevleri tamamladıkça hali hazırda oyuna gelmiş kutulardan çıkan skinler ve özel paraşüt skinleri elde edecekler. Bunların yanı sıra Event Pass’e özel skinlerde oyuncuları bekliyor olacak.

PUBG Event Pass Nedir?

PUBG Event Pass Ödülleri Neler?

Event Pass satın alamayan kullanıcılar etkinlik süresi içerisinde 20 seviyeye ulaştıkları anda kalıcı olarak envanterlerinde kalacak Karçiçeği Paraşüt skinini alabilecekler. Ayrıca yine etkinliğin sürdüğü zaman içerisinde 16 seviye olan oyuncular sadece bir defa kullanabilecekleri isim değiştirme kartını alabilecekler. Bunların haricinde sadece Event Pass satın almış oyuncuların ulaşabileceği özel ödüllerde mevcut. Bu ödüller ikiye ayrılıyor.

PUBG Event Pass Ödülleri Neler?

Birincisi oyuncuların envanterinde 30 gün kadar kalan ve sonrasında silinen Steam pazarında oldukça yüksek değerden satılan skinlerden oluşmaktadır. İkincisi ise Even Pass etkinliği kapsamında belirli seviye aralıklarında oyuncular tarafından yapılan görevlerle alınabilecek 17’den fazla skinleri kapsamaktadır. Oyuncuların kazandıkları ödüller Steam pazarında satılamayacak ve takas edilmeyecek. Görevlerin sonunda ise oyunculara oldukça şık skinler verilecek.

PUBG Event Pass Fiyatı

Event Pass satın almayan oyuncular sistemdeki görevleri yapabilecekler. Event Pass almasanız bile seviye atlayabileceksiniz. ileri ki bir zamanda Event Pass aldığınızda geçtiğiniz seviyelerdeki ödülleri de alabileceksiniz. Oyuna eklenecek bu sisteme katılmak için alınacak PUBG Event Pass fiyatı 10 dolar olarak belirlenmiş. Biletlerin fiyatlarının ülkelere göre mi yoksa dolar kuru üzerinden mi belirleneceği konusunda şuan için herhangi bir bilgi mevcut değil.

Bir önceki yazımız olan PUBG Neden 26MB Güncelleme Yapıyor? başlıklı makalemizde PUBG 26MB Güncelleme ve PUBG Sürekli Güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün