Oyun

Steam Yaz indirimleri Singleplayer Oyun Önerileri

Yaz indirimleri duyuran steam oldukça fazla oyuna oldukça güzel indirimler getirerek biz oyuncuların gönlünü bir kere daha kazanmayı başardı. Babalar bu durumdan her ne kadar hoşnut olmasa da oyuncular ve oyun geliştiricileri pek memnun. Konuyu çokta uzatmadan gelelim önerilerimize başlıca nispeten az bilinen ve güzel zaman geçirebileceğiniz oyunları tavsiye etmeye çalışacağız.

Bomber Crew – 12,50 ₺

İkinci Dünya Savaşı zamanları, Naziler İngiltere üzerinde büyük bir baskı kurmuş durumda ve elinizde bir bombardıman uçağı ile oradan oraya süzülüyorsunuz. Yönetim oyunlarına farklı bir bakış getiren oyun oldukça yenilikçi ve özgün bir içeriğe sahip. Bir uçağınız var ve bu uçak sizin yegane dostunuz. Kendinize amatör bir tayfa toplayarak Nazilerin bölgelerini bombalıyor, fotoğraflarını çekiyor ya da yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarınıza erzak götürüp kurtulmalarını sağlıyorsunuz. Eş zamanlı olarak hem uçağınızı uçurmalı, hem düşman uçaklarını ve uçaksavar silahlarından korunmalı hem de uçağınıza isabet eden mermiler yüzünden oluşan hasarları tamir etmelisiniz. Görevleri başardıkça kazandığınız para ve krediler ile uçağınızı geliştirebilir, tayfa için daha iyi ve profesyonel kıyafetler alıp onların daha dayanıklı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Steam üzerinde 12.5 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Kingdom: Classic – 5,25 ₺

Bir harabeden nasıl bir krallık meydana getirilir? Hayal gücünüz ne kadar engin ise o kadar büyük bir krallık olabilirsiniz. 2 boyutlu piksel oyunları kategorisine giren oyunumuzda at üzerinde Kutsal Taç sahibi olarak bir bölgeye geliyorsunuz. Harabeye dönmüş bir taş yığınını toparlayıp düzenliyorsunuz ve kendi eviniz haline getiriyorsunuz. Zamanla kazandığınız paralar ile etraftaki kimsesizlere gidip 1 altın karşılığında kendi krallığınıza katabiliyor ve böyle böyle gelişip büyüyorsunuz. Rahatlatıcı müzikleri, atmosferi ile sinir ve stres dolu bir gün sonrasında oynanılması gereken bir oyun.

Steam üzerinde 5,25 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Orcs Must Die 2 – 6,00 ₺

Eski denilebilecek oyunlardan birisi olan bu seçeneğimiz şimdi ki popüler olan Fortnite oyunun babası diyebileceğimiz bir oyun. Fortnite’ın Dünya’yı Kurtar modunu oynadıysanız ya da bir yerde gördüyseniz çok tanıdık gelecek. Korumanız gereken bir bölge var ve her yerden sürekli olarak akın akın ork geldiğini düşünün. Elinizde silahınız size yardım eden tuzaklar ve siz. Ne kadar dayanabilirsiniz? Sinirli ve çok dolu bir gün mü geçirdiniz? O zaman bol bol kan dökerek bu sinirinizi boşaltıp rahatlayabilirsiniz.

Steam üzerinde 6,00 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Ori and the Blind Forest – 15,62 ₺

Huzurlu ve arkadaşlık dolu bir hikayesi ile sizi derinden etkileyecek bir oyun. İki arkadaş ve bunların sonu olmayan sadakati. Ormanlarının işgal altına girmesi ile başlayan mücadeleyi konu alan oyunda fedakarlıkları ve sadakati iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Şahsen ben oyunu bitirdiğimde sonunda “Vay be!” demiştim. Gerçek anlamda oynanılması gereken oyunlardan bir tanesi. 2 boyutlu olsa da detaylar ve grafikler çok güzel tasarlanmış durumda. Daha fazla bahsetmeye gerek kalmadan hemen alıp oynamalısınız.

Steam üzerinde 15,62 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Freeman: Guerrilla Warfare – 20,00 ₺

Mount and Blade serisini seviyor ve Bannerlord’un çıkmasını dört gözle bekleyenlerdenseniz çıkmasına kadar çok uzun bir süre olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Peki ne yapmalı? Mount and Blade gibi bir oyun bulmalı. İşte bu oyunun ismi Freeman: Guerilla Warfare. Kılıç, kalkan, ok değilde elinize büyüğünden bir tane silah alıp mermileri hunharca sıktığınızı hayal edin. Hem gerçek zamanlı oyun kategorisinde hem de First Person Shooter kategorisinde. Kısaca Mount and Blade’in günümüz çağında geçen oyunu diyebiliriz. Her hafta gelen yeni güncellemeleriyle de içerik arttırmaktan kaçınmıyorlar.

Steam üzerinde 20,00 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.