Oyun

Steam Yaz indirimleri Multiplayer Oyun Önerileri

Dün paylaştığımız yazımızda Steam’in 2018 yaz indirimlerinde alınması gereken singleplayer oyunları ele almıştık. Peki tek oyunculu tek oyunculu nereye kadar? Şöyle arkadaşlarınızla oturup saatlerce sıkılmadan ve çok eğlenceli zamanlar geçireceğiniz oyunlar da olmasın mı?

İşte sizin için birkaç Steam multiplayer oyun önerisi

Armello – 19,99 ₺

Masaüstü rol oyunlarını seviyorsanız fakat arkadaşlarınızla toplanıp da saatlerce emek vermek istemiyorsanız sizin için bunların hepsini yapan bir oyun var ismi Armello. Sıra tabanlı oyun kategorisinde olan oyunumuz birkaç sürüngenin kral olma yarışını konu alıyor. Karanlık güçler mi? Var. Şans mı? Var. Komedi? O da var. Kısacası her şey var. Sıranın size gelmesini bekleyin ve hain planlarınızı arkadaşlarınız üzerinde uygulamaya başlayın. Kralı devirin ve kral olun. ilkseviye ailesi olarak kesinlikle almanızı tavsiye ettiğimiz oyunlar arasında bulunmaktadır.

Steam üzerinde 19,99 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

For The King – 24,00 ₺

Yine bir sıra tabanlı olan For the King oyununda ormanlarda özgürce dolaşabilir, arkadaşlarınızla tozu dumana katabilirsiniz. Ülkenizi içinde bulunduğu tehditten kurtarmak ise sizin elinizde. Bulunduğunuz bölgeye göre savaş şartlarının da değiştiği oyunda unutmayın ki her şey kralınız için. Dediğimiz gibi sıra tabanlı bir oyun olduğu için dövüş mekanikleri ve hareket sistemleri de  aynı şekilde sıra tabanlı olmakta. Saz çalabilir, Ok fırlatabilir ya da Balta ile adalet dağıtabilirsiniz o tamamen size ve arkadaşlarınızla aranızda ki plana bağlı.

Steam üzerinde 24,00 Türk Lirası karşılığında sahip olabilirsiniz.

The Escapist 2 – 20,77 ₺

Prison Architect oynadıysanız daha öncesinde bir hapishane kurmanın inceliklerini biliyorsunuz demektir. “Müdürü olduğum hapishaneden kimse kaçamaz” diyorsanız o zaman bir de başkasının kurduğu hapishaneden kaçmayı deneyin. Hemen hemen her şeyin düşünüldüğü oyunda kaçış için birçok alternatifiniz bulunmakta. İster çamaşır sepetinin içinde, ister yaptığınız metro tünelinden hallice olan şekilde isterseniz personelden birisiymiş gibi davranmak suretiyle tamamen size ve hayal gücünüze kalmış bir durum fakat unutmayın ki hapishaneden kaçış için gereken bütün teçhizat, alet edevat tedariği size kalmış durumda. Neyin gerekli neyin gereksiz olduğunu bulmalı ve doğru zamanda doğru yerde olmalısınız. Aksi taktirde özgürlüğe giden  yolda mermiler yüzünden hayata gözlerinizi kapatabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.