Eğitim Finans

Vakıfbak – Like Cart Üniversite Kartı

Yalnızca Like Kart sahiplerine özel olan, World puana ilave olarak ayrıca LikePuan kazanma imkânı sunan Like Card Üniversite kartıyla yapılan her 1 TL’lik alışverişten 1 LikePuan kazanılmaktadır. Üstelik LikePuanın yanı sıra Worldpuan da kazanma imkânı sunmaktadır. Like Card’la yapılan her 75 TL ve üstündeki sanal alışverişlerde, %10 Worldpuan kazanılmaktadır.

Vakıfbank’ın üniversite öğrencilerine sunmuş olduğu bir kredi kartıdır. Vakıfbank – Like Card Üniversite Kredi Kartı ile dünyanın her yerinde alışveriş yapabilir ve alışveriş yaparken özel fırsatlardan faydalanılabilir. Alışveriş yaptıkça puan kazandırır ve puanları harcama imkânı sunar.

Yapılan her alışverişte çekiliş hakkı kazanarak özel hediyelere sahip olma şansınız vardır.

Başarı ortalaması yüksek olan öğrenciler transkript belgesini Vakıfbank’a e-mail yoluyla gönderdikleri zaman 2.000-10.000 arasında LikePuan kazanabilmektedirler.

Öğrencileri başarıları ile ödüllendiren bir kredi kartı olan Like Card ile sinema bileti ve çekilişle pek çok ödül kazanılabilmektedir. E-ticarette ekstra puanlar kazanılabilir, üniversite çevresinde bulunan anlaşmalı kafe ve restoranlarda indirim olanaklarından yararlanılabilir. Ayrıca Like Card bütün Vakıfbank Worldcard ürünlerinin kampanya ve özelliklerini de kapsamaktadır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.