Mobil

Any.Do Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Any.Do uygulaması Google Play Store’da 10 milyon defa indirilmeye sahip. 12 MB boyutundaki uygulamaya android kullanıcıları tarafından 4.5 puan verilmiş.

Any.Do Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Any.Do ile android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda yapacağınız işleri kayıt edebilirsiniz. Facebook, Google ve Mail adresiniz ile giriş yapabilir işlerinizi arkadaş grubunuzla paylaşabilirsiniz. Any.Do uygulamasıyla aldığınız notları telefon ekranınıza Widget olarak ekleyebilir bu sayede notlarınızı unutmamış olursunuz. Uygulamanın sürükle bırak, kaydırarak işi tamamlama, sesli olarak not alma özellikleri ile notlarınızı rahatça oluşturabilirsiniz. Ayrıca Any.do uygulamasının işinizi kolaylaştıracak olan özelliklerinden birisi olan telefonu sallama ile tamamlamış olduğunuz görevleri silebilirsiniz.

Arkadaşlarınızla birlikte iş listeleri oluşturabilir görev dağılımı yapabilirsiniz. Any.Do uygulaması cevapsız çağrıları hatırlatıcıya kayıt eder dilerseniz sizi arayan kişiyi program içerisinden arayabilirsiniz. Any.Do uygulamasını telefondan yönetebileceğiniz gibi kullandığınız tarayıcıya eklenti kurarak bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabileceğiniz gibi aylık belli bir ücret ödeyerek Premium özellik seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mobil Cihaz Güvenliği Arttırma Yolları başlıklı makalemizde Android ve iOS hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün