Oyun

Dont Starve APK Pocket Edition

Tekli oyuncu modu ile birçok kişinin severek oynadığı Dont Starve Pocket Edition oyunu APK indirilerek mobil cihazlarda da oynanabilmektedir. Oyun bilgisayar ve mobil cihazlar üzerinden akıcı bir şekilde oynanmaktadır ancak telefondan oynamak için dont starve apk yüklemesi yapılması gerekmektedir. 

Ütopik bir evrende geçen Don’t Starve oyunları, ilk görüşte çizgi filmleri andırmaktadır. Oynanışta ise yer yer oyuncuyu geren bir atmosfer yer almaktadır. Oyun boyunca çevredeki canavarlara karşı hayatta kalmaya çalışılmakta ve vücut sağlığının korunması gerekmektedir. Pek çok öğe ile etkileşime geçilen oyunda büyük bir haritada keşif ve eşya toplama üzerine oyun oynanırken aynı zamanda da Dont Starve yemek yapma ve eşya üretme gibi mekanikler bulunmaktadır.

Dont Starve oyunu 2013 yılında piyasaya sürülmesinin ardından 2016 yılında mobil cihazlardan oynanabilir hale gelmiştir. Oyunun çeşitli platformlarda oynanabilir olmasının birincil nedeni oyuncuların talebidir. Özellikle Together DLC eklentisinin dahil edilmesiyle oyun arkadaşlarla oynanabilir hale gelmiştir. Ancak Dont Starve Together DLC bilgisayar üzerinde aktif olarak oynanabilmektedir.

Dont Starve Pocket Apk İndir
Dont Starve Pocket Apk İndir

Dont Starve APK Pocket Edition İndir

Dont Starve Pocket Edition APK dosyası, oyunu oynamak için gerekli bir kurulum dosyasıdır ve yalnızca Android tabanlı cihazlarda çalışmaktadır. Oyunu ücretsiz olarak oynamak için pocket edition apk indirilmesi gerekmektedir. Oyun Google Play üzerinde ücretli olarak yer alan ücretli versiyona sahiptir fakat dont starve apk indirerek bedava olarak oynanabilmektedir.

Dont Starve Hileli APK

Dont Starve APK ile normal Don’t Starve oyunlarının aynısı mobil cihazlarda akıcı bir şekilde oynanabilmektedir. Ayrıca Dont starve hileli APK indirilerek oyunun tüm karakterleri açılabilmektedir.  Dont Starve modlu APK’nın bir diğer avantajı ise seviye geliştirme sorunu yaşamadan rahatlıkla karakterin yükseltilebilmesidir.

Dont Starve Hilesiz APK

Oyunu normal olarak oynamak isteyenlerse Dont starve APK hilesiz dosyasını cihazlarına kurmalıdır. Hilesiz ve modsuz olarak yer alan APK’da yalnızca oyunun oynanabilir versiyonu yer almaktadır. Böylelikle oyunu oynamak isteyen ancak ödeme yapamayan oyuncular oyunu ücretsiz bir şekilde indirebilmektedir.

Dont Starve Pocket Edition APK Kurulumu

Dont Starve Android oyun dosyaları mod dosyaları ve APK kurulumu olarak oluşmaktadır. APK üzerinden oyun doğrudan kurulmaktadır. Ancak hileli & modlu dosyaları oyuna dahil etmek için oyun kurulumu tamamlandıktan sonra dosyaları değiştirmek gerekmektedir. Basitçe kopyala & yapıştır şeklinde Dont Starve Pocket Edition APK kurulumu yapılabilmektedir. Kurulum için gerekli olan bir diğer şart ise Dont Starve APK dosyası kurulumu için gerekli kurulum izinlerinin verilmesidir. Telefonlar zararlı yazılımların cihazlara yüklenmesine karşın doğrudan APK kurulumu yapılmasına karşı korumalıdır. Bu nedenle apk yükleme işlemi için yönetici onayı gerekmektedir. 

Dont Starve Pocket Apk Kurulumu
Dont Starve Pocket Apk Kurulumu

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.