Oyun

E3 2018 SONY Konferansında Gösterilen Oyunlar

E3 2018 etkinliğinin sıradaki durağı SONY idi. E3 2018 etkinliğinde SONY, The Last of Us II oyununun fragmanında bulunan bir bölüme uygun olarak kilisenin içerisini konferans alanına dönüştürdü ve oyun fragmanının gösterilmesinin ardından izleyiciler etkinlik alanına geri döndü.

E3 2018 SONY Konferansında Gösterilen Oyunlar

SONY konferansında başta The Last of Us II olmak üzere bir çok oyun tanıtıldı. Piyasaya çıkacak yeni oyunların tanıtımı yaklaşık olarak bir buçuk saat süren konferansın sonunda izleyicilerin memnuniyeti gözlerden kaçmadı. E3 2018 SONY konferansında gösterilen oyunlar listesi:

The Last of Us II

The Last of Us II oyununa ait oynanış videosuna bakıldığında animasyon ve savaş mekaniklerindeki gerçekçilik dikkatleri çekti.

Ghost of Tsushima

Sucker Punch tarafından geliştirilen bir samuray karakterini oynadığımız Ghost of Tsushima oyununun grafikleri bir hayli etkileyici. Özellikle oyun içerisindeki atmosfer ve savaş animasyonlarının kalitesi oldukça yüksek. Oyunun çıkış tarihi ise bilinmiyor.

Resident Evil 2 Full Reveal

Resident Evil 2 yeni versiyonunun çıkış tarihi 25 Ocak 2019 olarak belirlendi.

CONTROL

Remedy Entertainment tarafından geliştirilen yeni oyun CONTROL, yine aynı geliştiriciye ait Quantum Break oyununa benzerliğiyle ön plana çıktı. Oyuncuları bekleyen birbirinden farklı macera ve aksiyon dolu anlar içeren oyun CONTROL için çıkış tarihi belirtilmedi.

Death Stranding

E3 2018 SONY konferansında gösterilen diğer oyunlar gibi Death Stranding’de detay konusunda zengin. Oyunun raflardaki yerini ne zaman alacağı ise henüz bilinmiyor.

Kingdom Hearts III – Pirates of the Caribbean

Animasyon tutkunlarının oynamak isteyeceği aksiyonun hiç bitmediği ve gerçeğe yakın karakter modellemesi ile oyuncuların karşısına çıkacak olan Kingdom Hearts III – Pirates of the Caribbean oyunu tanıtıldı.

Spider-Man

Hepimizin çocukluğunda önemli bir yer tutan çizgi roman kahramanı Spider-Man’in yeni oyunu tanıtıldı. Yeni Spider-Man oyununun oynanış ila savaş mekanikleri izleyenler ve etkinlik alanında oyunu test etme fırsatı yakalayanlar tarafından beğeniyle karşılandı.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.