Mobil

Evernote Uygulaması Nedir?

Evernote 2008 yılında kurulan kolay, hızlı ve güvenli olarak not yazma uygulamasıdır. Arayüz tasarımında yapılan stabilizasyon ile Evernote uygulamasının kullanımı neredeyse mükemmel bir durumda. Evernote uygulaması içerisinde Türkçe dil desteği mevcut. Bu sayede notlarınızı daha hızlı bir şekilde yazabilirsiniz. Bu uygulamanın Android platformu dışında birden fazla platforma özel olarak uygulaması mevcut. Linux kullanıcıları mobil web arayüzünü rahatça kullanabilir.

Evernote Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın kullanımı ücretsiz ancak ücretsiz kullanımda bulunan özellik bana yetmez diyorsanız Premium ve Plus olmak üzere iki adet ücretli sürümü mevcut. Ücretsiz sürüm ile ayda maksimum 60 MB not kayıt edebiliyorsunuz. Notlarınız içerisine fotoğraf, HD video ekleyebiliyorsunuz. Ayrıca notlarınızı sesli olarak kaydedebilirsiniz. Ücretsiz sürümde video, fotoğraf veya ses kalitesine bağlı olarak kullanabileceğiz alan azalacaktır.

Daha çok not kaydetmek istiyorsanız videolu veya fotoğraflı notlarınızı bir miktar azaltabilirsiniz. Premium veya Plus üyeliklerin en önemli özelliği herhangi bir internet bağlantısı olmadan notlarınızı kullanabilmeniz. Ücretli sürümde PDF dosya içeriklerini tarayabiliyorsunuz. Notlarınızın güvenliğinden emin olmak için notlarınızı şifreleyebiliyorsunuz.

Evernote Premium Fiyat

Uygulamanın Premium ve Plus üyeliklerini yıllık olarak alıyorsunuz. Premium üyelik almak isterseniz yıllık 45 dolar ödemeniz gerekiyor. Plus üyelik için ödemeniz gereken ücret ise yıllık 25 dolar.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.