Mobil

Wunderlist Uygulaması Nedir?

Hayatın yorucu koşturmacası içerisinde yapmanız gerekenleri unutmamanız için wunderlist uygulaması size asistanlık hizmeti sunuyor. Wunderlist uygulaması ile not alabilir, hatırlatıcı özelliği ile ileriye dönük planlamalar yapabilir, yapılacaklar listesi düzenleyip her şeyi belli bir düzene koyabilirsiniz. Wunderlist hiçbir kısıtlaması olmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kişisel kullanım açısından ücretsiz sürümü sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Wunderlist Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Wunderlist uygulamasını birçok platformda kullanabilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızdan girdiğiniz bir notu akıllı telefonlarınızda da kullanabilirsiniz. Wunderlist uygulaması içerisinde aldığınız notlar otomatik olarak buluta kayıt edilir böylece kullandığınız bilgisayarı veya akıllı telefonu rahatça formatlayabilirsiniz. Aldığınız notlara veya listelere tarih belirleyebilirsiniz ve belirlediğiniz tarihe hatırlatıcı kurabiliyorsunuz.

Wunderlist uygulaması aracılığıyla hatırlatmalar yapabileceğiniz gibi bu hatırlatmaları e-posta adresinizle de alabilirsiniz. Şirket için oluşturduğunuz listeleri veya gün içerisinde aldığınız notları tek tuşla e-postanıza yollayabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama Türkçe dili destekliyor. Sesli notlarınızı Türkçe olarak kaydedebilirsiniz.

Wunderlist Pro Fiyatı

Wunderlist pro fiyatı ile notlarınıza çeşitli arka planlar ekleyebilirsiniz. Uygulamayı şirket için oluşturulan iş listelerine birden çok kişiyi eklemeniz için Wunderlist uygulamasını pro sürümüne yükseltmeniz gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Mobil Cihaz Güvenliği Arttırma Yolları başlıklı makalemizde Android ve iOS hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün