FinansİnternetMobil

Ziraat Bankası – Genç Kart

Genç bankkart ve genç kartın birleşmesi sonucun da gençler için alışverişlerini yapmaları oldukça pratik hala gelmiş durumda. Ziraat Bankası – Genç Kart sayesinde istediğin yerden para çekebilir, istediğin yerden hemen alışveriş yapabilmeniz mümkündür.

Genç bankkart’a başvuru için tek yapmanız gereken GENC BANKKART yazıp 4747’ye göndererek sizlerde Genç bankkart fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Ziraat Bankası, gençlere verdiği önemi Genç Kart ile pekiştirdi. KYK’dan öğrenim kredisi veya burs alan öğrencilere yönelik hazırlanan kart, hem kredi kartı, hem de banka kartı özelliklerine sahip.

Genç Kart Özellikleri Nelerdir?

  • Hesapta para olmadığında, 350 TL’lik alışveriş imkânı sunan Harçlık Avans bulunmaktadır.
  • KYK kredileri veya bursları devam ettiği sürece kullanım imkânı.

Genç Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

  • GENC BANKKART yazıp, 4747’ye gönderin.
  • Daha önce Genç Kart var ise, Kredi Kartı özelliğini açtırmak için herhangi bir Ziraat Bankası Şubesi’ne gitmek yeterlidir.
  • Burada dikkat edilmesi gereken husus, ATM veya POS cihazından işlem yaparken, kartın özelliklerinden birini seçmeyi unutmamaktır. Kredi Kartı veya Harçlık Avans seçimi yapıldıktan sonra alışveriş yapılabilir.

Ziraat Bankası Müşteri No Öğrenmek için

Bir önceki yazımız olan Ziraat Müşteri No Öğrenme başlıklı makalemizde Müşteri Numarası Kartta Yazmıyorsa, ziraat bankası ve Ziraat Bankası Müşteri Numarası Nasıl Öğrenilir? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün