Oyun

GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

2013 yılında Rockstar Games tarafından geliştirilen GTA 5 oyunu kısa süre içerisinde bütün oyuncuların ilgisini çekti. Açık dünya üzerinde çeşitli aksiyon ve maceralar geçireceğiniz GTA 5 pc sürümünü Steam platformu üzerinden 179 TL karşılığında alabilirsiniz. GTA 5 oyunu gerçek hayatta yapamayacağınız çoğu şeyi yapmaya imkan tanıyor. Oyunu standart olarak oynayabileceğiniz gibi ekleyeceğiniz modlarla birlikte oynayarak daha çok keyif alabilirsiniz. Peki, GTA 5 mod yükleme nasıl yapılır?

GTA 5 Mod Yükleme Rehberi

Birçok oyuncu tarafından ve Youtube içerik üreticileri tarafından büyük bir hayranlıkla oynanan GTA 5 oyununa mod yüklemek için yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak oyuna eklemek istediğiniz GTA 5 modunu internet üzerinden aratın ve bilgisayarınıza indirin.
  • İndirdiğiniz sıkıştırılmış GTA 5 mod klasörünü çıkartın.
  • Çıkarttığınız mod klasörü içerisinde bulunan dosyaları Steam içerisindeki GTA 5 klasörünün içerisine sürükleyin. Örneğin, Steam programınız “C:\” üzerinde kurulu ise mod klasörü içerisindeki dosyaları; “C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Grand Theft Auto V” içerisine atın.
  • Oyun içerisinde modu nasıl çalıştıracağınızı öğrenmek için indirdiğiniz mod klasöründe bulunan Readme.txt dosyasına göz atabilirsiniz.

GTA 5 mod yükleme rehberinin yanında değerli okurlarımız için listelediğimiz en iyi GTA 5 modlarına aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

En İyi GTA 5 Modları

Birçok GTA 5 tutkunu tarafından aranan en iyi GTA 5 modlarının oyun içerisinde ne işe yaradıkları hakkında bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bu modları GTA 5 online içerisinde kesinlikle kullanmayınız. Aksi takdirde GTA 5 hesabınızın online içerisinde yasaklanmasına sebebiyet verebilirsiniz.

GTA 5 Flash Modu

GTA 5, birçok süper kahraman modlarına ev sahipliği yapmakta. Ancak bu süper kahraman modları arasından en çok sevileni GTA 5 flash modu oldu. Bu modu kullanarak süper hızlı bir şekilde koşabiliyor, su üzerinde yürüyebiliyor, canınızı kendi kendine yenileyebiliyor ve duvarlarda dilediğiniz gibi yürüyebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra bu modla birlikte Reverse Flash ve Zoom kostümlerini de seçebiliyorsunuz.

GTA 5 mod yükleme rehberi-3[spacing size=”1″]

GTA 5 Araç Kontrol Modu

GTA 5 arabalarının kontrolünü tamamen sağlayabilirsiniz. GTA 5 araç kontrol modu sayesinde kullandığınız arabanın kaputunu, bagajını, kapılarını veya ışıklarını istediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz. Bu mod sadece görselliğe yönelikmiş gibi gelebilir ancak GTA 5 araç kontrol modunu kullandığınızda görev içerisinde arabanızla son sürat giderken kapınızı açık bırakarak en kritik anda arabanızdan atlayarak görevinizde ilerleyebilirsiniz.

GTA 5 mod yükleme rehberi-2[spacing size=”1″]

GTA 5 Araba Atan Silah Modu

Büyük kargaşalar yaratmayı seven biriyseniz bu mod tam size göre. GTA 5 araba atan silah modunu kullanarak oyun içerisinde aldığınız silahların mermi yerine araba atmasını sağlayabilirsiniz. Böylece oyunda büyük bir kaosun yaşanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca aranma seviyenizi yükseltip oyuna biraz daha aksiyon katmak için de bu modu tercih edebilirsiniz.

GTA 5 mod yükleme rehberi[spacing size=”1″]

GTA 5 Polis Modu

Oyun içerisinde sizi sürekli olarak kovalayan polislerden sıkıldıysanız eğer GTA 5 polis modu sayesinde bu sıkıntınızdan kurtulabilirsiniz. Modu kurduktan sonra kendinize bir polis arabası seçip tarayıcıyı dinleyerek aşırı sürat yapan araçları takip edebilir veya şehir içerisinde kargaşaya yol açmaya çalışanları engelleyerek huzuru sağlayabilirsiniz. En güzel yanı ise aranma seviyeniz hiçbir şekilde artmayacak.

GTA 5 mod yükleme rehberi-4

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.