Oyun

PUBG Yeni Harita

Kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine ulaşan PUBG yeni harita getirerek hızını kesmeden yenilikler getirmeye devam ediyor. Daha önceden tek haritada farklı hava koşulları ve farklı zaman dilimlerinde oynayabildiğimiz PUBG‘nin yapımcısı olan Bluehole artık bize seçenek sunuyor. Yeni haritanın gelmesiyle oyuna eklenecek olan yeni silahlar ve yeni araçlar da oyuna renk katacak gibi görünüyor.

Haritanın Özellikleri Neler?

Los Leones ve El Pozo isminde 2 Büyük şehir ve çok sayıda küçük yerleşim yerlerinden oluşuyor. İlk haritanın aksine yerleşim yerleri çokça arttırılmış durumda. İlk haritada ki FPS düşüklüğünün aksine biraz daha FPS artışı mevcut.  PUBG bu sefer iddialı geliyor.

Haritayla Beraber Gelecek Özellikler Neler?

Yeni haritanın eklenmesiyle birçok özellik de beraberinde geliyor. Pubg çöl haritası ile beraber eklenen yeni araçlar yeni silahlar gibi. Öncelikle JetSkiden bahsedelim. 2 kişilik olacak gibi görünüyor. Karada kullandığımız motorun denizde ki hissedilen açığını dolduracak. Bir başka yeni araç olan Minivan, 4 kişilik olması muhtemel sızdırılan resimlerden anlaşıldığı kadarıyla fakat son anda değişiliklik olabilir. Şahsen benim de çok sevdiğim Pickup tarzı bir araçta geliyor. 2 kişilik olacağını tahmin ediyorum Off-Road tutkunları için bire bir. Ayrıca yeni silahlardan bahsetmek gerekirse şöyle ki; Eski bir Rus hafif makineli tüfeği olan DP28 oyuna eklenecek. 7,62 mermi kullanan bu silah çok can yakacak gibi görünüyor.1928 yılında Sovyetler tarafından kullanılan bu silah ateş gücü için çok faydalı. Uçak tarafından atılan Droplardan çıkacağını tahmin ediyorum. Oyuna yeni bir tekli de geliyor. R45 Revolver, Eski dede silahının modern versiyonu. Modern oluşundan dolayı susturucu haricinde farklı bir eklenti takılabilir mi bu da ayrı bir merak konusu. Ayrıca ilk haritada ki R1895 Revolverin yerini alacak. En büyük farkı .45 ACP mermi kullanmakta. Bir başka yeni olan silahımız da Win94. PUBG Çöl haritasında Kar98‘in yerini alacak. İlk haritamızda var olan ve çok can yakan çifteli silahına da küçük bir güncelleme geliyor.

Erken Erişim Ne Zaman Bitecek?

Yayınlandığı tarihten bugüne kadar neredeyse 25 milyon oyuncuya sahip olmuş ve anlık 2 milyon oyuncusu olan PUBG yavaş yavaş erken erişimin sonralarına doğru geliyor. Planlanana göre 2018’in başında Erken Erişimi bitireceklerinin sinyallerini veren Bluehole firması çalışmalarına son gaz devam ediyor.

Ayrıca oyuna hala sahip değilseniz Buradan satın alabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.