Oyun

Red Dead Redemption 2 Yeni Fragman

2018 senesinde Rockstar Games tarafından çıkartılacak Red Dead Redemption 2 yeni fragman yayımlandı. Red Dead serisinin yeni oyunu olan Red Dead Redemption 2’ de Rockstar tarafından özel olarak geliştirilmiş olan grafik motoru kullanılmakta. Kullanılan yeni motor sayesinde serinin ilk oyunun yakaladığı kalitenin daha da üzerinde bir kaliteye sahip olan oyun animasyon konusunda GTA 5’i örnek almış.

Red Dead Redemption 2 Yeni Fragman

Herkesin merakla beklediği Red Dead Redemption 2 yeni fragman yayımlandı. Fragmanda oyunun tema olarak vahşi betayı seçtiğini gözlemliyoruz. Arthur Morgan, yeni oyundaki ana karakterimiz olacak. Arthur Morgan karakterinin Dutch adına işler yapan bir kanun kaçağı olduğu hikayede ilerledikçe birbirinden farklı ve çekişmeli maceraların içerisine gireceğiz. Red Dead Redemption 2 yeni fragman içerisindeki bir sahnede Arthur Morgan karakterinin yay kullandığını görebiliyoruz. Oyun içerisinde ateşli silahlar dışında kullanılacak olan ilkel silahlar sayesinde hikayede gizlice ilerleyebileceğimiz anlamına geliyor.

Yeni fragmandaki vahşi doğa sahnelerinde birçok vahşi hayvanla karşılaşıyoruz. Bu tarz yerler serinin ilk oyununda da mevcuttu. Doğadaki vahşi hayvanlar bizi rahatlıkla öldürebilecek güçteler. Rockstar Games ilk oyundaki vahşi doğa ve hikayede bizleri zorlayacak olan vahşi hayvan gibi öğeler üzerinde geliştirmeler yaparak yeni oyuna eklemeyi ihmal etmemiş. Fragmanı izlediğimizde oyundaki ana karakterimiz olan Arthur Morgan’ın geyik avladığı sahneyle karşılaşıyoruz. Ayrıca serinin ilk oyununda ölen Dutch karakterini Red Dead Redemption 2 yeni fragmanda gördüğümüzde yeni oyunun ilk oyundaki hikayesinden öncesini konu aldığını anlamış olduk. Fragmandan da anlaşılacağı üzere ilk oyundaki ana karakter John Marston’ı yeni oyunda da görebiliriz.

Serinin ilk oyununda tren soyma görevi mevcuttu. Yeni fragmana bakıldığında Red Dead Redemption 2’de de benzer tren soyma görevleri olacak gibi duruyor. Tren soyma görevleri GTA 5 tarzında olursa eğer çetemizdeki adamlarla girişeceğimiz soygun görevleriyle ortalığın altını üstüne getirebiliriz. Fragmanda gösterilen bütün sahnelerin PlayStation4 üzerinden kayıt edildiği Sony tarafından doğrulandı. Rockstar Games ile birlikte partnerlik yapan Sony, Red Dead Redemption 2 için çevrimiçi oyun için kullanıcılara ufak hediyeler verecek gibi görünüyor.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.