Teknoloji

Samsung Prime Video “Internet Connectivity Problem”inin Çözümü

Internet Connectivity Problem Çözümü

Samsung Prime “Internet Connectivity Problem”inin Çözümü

 

Hemen Hemen 20 gün evvel Amazon Prime 30 günlük deneme süresi ve aylık 8 TL gibi bir fiyatla Türkiye’ye açıldı. Ben de Netflix başta olmak üzere tüm içeriklerden sıkılmış biri olarak hem Prime Video’ya ulaşabilmek hem de diğer özelliklerini faydalanmak , kullanabilmek için abone oldum. Yalnız Samsung televizyonumdaki Prime Video programını  açtığımda Internet Connectivity Problem hatası alıyordum. Çözümü için bir çok yere baktım youtube, google , bir sürü forumlara ama bulamadım. Bugün son şans Twitter’dan da sordum ve bingo:

Internet Connectivity Problem Çözümü : 

Kısaca TV dilini İngilizce’ye çevirmek gerekiyormuş. Menü > Genel > Sistem Yöneticisi > Dil Ayarları yolunu takip ederek İngilizce’yi seçebiliyorsunuz. Dikkat edin: başka bir uygulama açıkken bu ayar değiştirilemiyor. Tüm uygulamaları kapattığınızdan emin olun.

Umarım arama sonuçlarından gelecek birileri için faydalı olur.

Bir önceki yazımız olan Windows 10 S Özellikleri Nelerdir? başlıklı makalemizde Windows 10 S Avantajları, Windows 10 S Dezavantajları ve Windows 10 S ile Windows 10 Arasındaki Farklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
adsense

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün