Teknoloji

İnstagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu

İnstagram Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu

Son zamanların en popüler sosyal ağlarından biri olan İnstagram kısaca anlatmak gerekirse ; fotoğraf veya video paylaşabildiğiniz , arkadaşlarınızı ekleyip fotoğraflarınızı beğenip yorum yapabildiği bir uygulamadır. Ezeli rakibi olan Snapchat ile son zamanlarda kıyasıya bir mücadeleye girmiştir. Snapchat uygulamasının tamamını adeta programının ufak bir parçası yapan İnstagram insta story uygulaması ile popüler uygulamaya fark atacağa benziyor. Yine de sadık kullanıcıların oluşturduğu bir protesto ile çoğu kişi bu uygulamayı kullanmasa da, milyonlarca insan çoktan bu uygulamaya alıştı.

Telefonlarımıza gelen yazılım güncellemeleri veya kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda kendini her zaman düzelten her uygulama gibi instagramda bu konuda oldukça hassas. Feedbacklere son derece önem vererek kullanıcılardan gelen öneri, yorum , şikayetleri sıklıkla kontrol etmekte ve güncellemelerini bu bilgiler doğrultusunda yapmaktadır.

Güncellemeden hemen sonra kullanıcılardan gelen feedbackler doğrultusunda uygulamada bir hata olduğu tespit edildi. Bu uyarı şu şekildeydi; Bilinmeyen bir ağ hatası oluştu. Kullanıcıların bildirimlerine göre wi-fi veya hücresel veri aktifken bu uyarıyı alan kullanıcılar instagramda özellikle search bölümünde bu hatayla karşılaşmaktadırlar. Bunun sebebi ise instagram tarafından henüz kesin bir sonuç bildirilmese de ufak bir uygulama problemi olduğu düşünülüyor ve en kısa sürede gelecek olan güncelleme ile İnstagram ekibinin bu problemi çözeceği bekleniyor. İnstagramın en çok tercih edilme sebeplerinden biri de bu noktada belirginleşiyor. 

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.