Oyun

Sea of Thieves Hızlı Para Kasma Yolları

Son zamanların en popüler oyunlarından bir tanesi olan Sea Of Thieves için hazırlamış olduğumuz bu küçük rehberde, oyun içerisinde hızlı yollardan para kasma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi büyük bir maceraya çıktığımız bu oyunda amacımız hazineler bulmak, çeşitli canavarlar ile savaşmak ve birbirinden değişik görevler ile uğraşırken aynı zamanda başka oyuncular ile savaşmak. Bu rehberimizde ise oyunun güncel içeriğine uygun en iyi para kasma yöntemlerinden bahsettik.

[geo-post id=”3590″]

Görev Seviyelerinizi Yükseltin

Oyunun bize vermiş olduğu 3 ayrı görev konusu mevcut. Bunlar;

  • Gold Hoarders Voyages
  • Order of Souls Voyages
  • Merchant Alliance Voyages
Görev Seviyeleri Ekranı
Görev Seviyeleri Ekranı

Yaptığımız her görev, ilgili görev bloğunun seviyesini yükseltmekte. Her 5 seviyede bir de görevimizin zorluk ve loot seviyesi artmakta. 50. seviyede de sadece bize özel görevler açılmakta. Bu yüzden görev seviyemizi yükseltmek, bize gelen paranın artmasında önemli bir etken olacaktır. Sandık ve değerli malzemeler Gold Hoaders, kurukafa ve büyülü malzemeler Order of Souls, ticaret malları ise Merchant’ın seviyesini arttırmakta.

İskelet Raid/Event Adasını Bulmaya Çalışın

İskelet Eventi
İskelet Eventi

Oyun içerisinde iken bir adanın üstünde kurukafa şeklinde, gözleri yeşil ve ya turuncu parlayan bir bulut görürseniz, zengin olmaya çok yakın olabilirsiniz. Bu adaya giderek yaklaşık 10 dalga süren bir iskelet istilası ile baş edebilirseniz, son boss/patron un düşürdüğü anahtarı alarak adanın merkezinde gizli odayı açabilirsiniz. Bu adadaki eşyalar ile de yaklaşık 12k gibi bir miktar paraya sahip olabilirsiniz. Fakat bu görevi yapmadan önce yeterli muza ve topa sahip olduğunuzdan emin olun. Gelen iskeletler sizi baya zorlayacak fakat ödülü ile de bu zorluğa değdi dedirtecektir.

Gemi Batıklarını Kontrol Edin

Gemi Batıkları
Gemi Batıkları

Geminiz ile giderken bir yerde uçuşan küme halinde kuşlar görürseniz, dümeni oraya doğru kırmak sizin için kârlı olabilir. Bu uçuşan kuşlar, bir gemi batığının orda olduğunu göstermektedir. Bu gemi batıklarının içlerine girerek son derece değerli itemler bulmanız olası. En fazla ne çıkabilir demeyin! Bu batıklar 5k ya kadar para içeren itemler verebilmekte!

Sea Of Thieves şu an oldukça yeni bir oyun olduğu için içerik olarak çok kısıtlı. Bahsettiğimiz yöntemler haricinde para kasabileceğiniz herhangi bir yöntem şimdilik bulunmuyor. Fakat Sea Of Thieves için çıkacak olan her güncelleme sonrasında yeni eklenen içerikler olursa [highlight] Sea Of Thieves Para Kasma Yöntemleri [/highlight] konusunu güncelleyeceğiz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.