Oyun

GTA 5 PUBG Modu Çıktı!

PUBG son zamanların en popüler battle royale oyunlarından bir tanesidir. Oyuncuların karşılaştığı sorunların çoğunu yeni güncellemeler ile çözüme kavuşturan PUBG anlık ve genel olarak Steam üzerinde en çok oynanan oyun olmuştur. Bu başarının ardından piyasadaki multiplayer olarak oynanan oyunların çoğunda pubg modları görmeye başladık. GTA 5 PUBG modu bütün modlar arasında en başarılı tasarlanan mod olabilir.

GTA 5 PUBG Modu Çıktı!

GTA 5 oyunu için Complex Control tarafından geliştirilen PUBG modunun tasarlama, test, geliştirme ve meydana çıkabilecek hataların çözümü için 1500 saatten fazla emek harcanmıştır. Oyuncular GTA 5 PUBG modu ile oyuna girdiklerinde kullanabileceği birbirinden farklı 50 adet özel olarak düzenlenmiş yetenekler kullanabilecekler. Bunun haricinde araçla ya da araç olmadan yakın mesafedeki yerlere ışınlanılabilir. Böylece oyundaki yüksek bölgelere çıkabilir ve rakip oyuncuları kolayca düşürebilirsiniz.

GTA 5 PUBG Modu İndir

PUBG modundaki karakterler, silahlar ve araçlar 70 farklı renkle değiştirilerek kişiselleştirilebilir. Oyun içerisinde seçtiğiniz karakterler her anlamda daha hızlı hareket etmektedir. Silah değiştirme ve araca binip inme gibi oyunun akıcılığını etkileyen faktörler hızlı bir şekilde gerçekleştiği için oyun süreleri daha kısa olmaktadır. Öldürülen her düşman için puan toplarsınız. İstatistik penceresi sayesinde oyun içerisindeki öldürme ve ölme gibi değerlerinizi kontrol ederek performansınızı ölçebilirsiniz. Oyuna başlayacağınız yeri kendiniz seçebilirsiniz bu sayede stratejik anlamda kendi oyun stilinizi yaratabilirsiniz. Silahların vurduğu hasar miktarları bir miktar arttırıldı böylece gerçekçilik biraz daha arttırılmış.

GTA 5 Modu Nasıl Yüklenir?

  • İlk olarak aşağıdaki bağlantı üzerinden GTA 5 PUBG modunu indirin. İndirdiğiniz dosyayı masaüstüne kopyalayın.

GTA 5 PUBG modu indir

  • Kopyaladığınız rar dosyasını çıkartın. Daha sonra çıkarttığınız dosyayı GTA 5 oyununun kurulu olduğu klasör içerisine sürükleyin.
  • Steam programını C içerisine kurduysanız C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common yollarını takip edin ve mod dosyasını common içindeki Grand Theft Auto V klasörüne sürükleyin. Bu klasörü bulmakta sorun yaşıyorsanız masaüstündeki GTA 5 kısayoluna sağ tıkladıktan sonra dosya konumunu aç seçeneğine basarak oyunun kurulu olduğu klasöre erişebilirsiniz. Aynı işlemi Steam kütüphanesinden oyuna sağ tıklayıp özellikler içerisine girip yerel dosyalar sekmesinden yerel dosyalara göz at seçeneğine tıklayarak yapabilirsiniz.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.