Oyun

Silver Snipers Takımı ile Tanışın!

Silver Snipers takım adı ile Dreamhack 2017’ ye damga vuran insanlar ile tanışın. Onlar, bildiğiniz genç oyunculardan çok farklı. Siz de onları görünce çok şaşıracaksınız.

Lenovo sponsorluğunda Dreamhack 2017’ de oynamaya hak kazanan takım, tarihte bunu yapan en yaşlı CS:GO takımı olma özelliğini taşımakta. Birbirinden yaşlı oyunculara sahip olan takım, elit CS:GO takımları ile kafa kafaya mücadele vermekte. Şimdi oyuncularını teker teker tanıyalım.

75 Yaşında olan Abbe, takımın sakin karakteri. Abbe, sakin kalmanın zaferi getireceğine inanmakta ve takımı da sakin tutmakta.

BirDie
BirDie Statları

63 Yaşında olan Wanja, turnuvada aldığı killer ile göz doldurmakta. Wanja, takımın en yüksek K/D (öldürme/ölüm) oranına sahip.

Knitting Knight
Knitting Knight statları

75 Yaşında olan Oivind, oynadığı oyundan zevk alan ve terörist öldürmeyi seven bir amcamız.

Windy
Windy Statları

62 Yaşında olan Monica, takımın stratejik kafası. “Teen Slayer” (Genç Öldüren) kullanıcı adı ile genç oyunculara göz dağı veren Monica, 243 öldürmeye sahip.

Teen Slayer
Teen Slayer Statları

Son olarak, takımın en yaşlı üyesi olan ve tam 81 yaşında olan Bertil, “Bugün vurabileceğin bir şeyi yarına bırakma” sözü ile 230 öldürmeye sahip.

Berra Bang
Berra Bang Statları

Takımın koçu ise Tommy Ingemarsson “Potti”. “Ninjas in Pyjamas” takımının kurucusu olan ve Counter Strike’da on kez dünya şampiyonu olan Tommy, emekli olduktan sonra Silver Snipers koçluğuna başlamıştır.

“Yaş 70 iş bitmiş” sözünü adeta yutturan bu takıma bizler de girdikleri turnuvalarda başarılar diliyor, vurduklarının öldürme olmasını temenni ediyoruz.

Silver Snipers
Silver Snipers Takımı

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.