Oyun

CS:GO Seçkin Hesap Nasıl Aktifleştirilir ?

Cs:go oynayan oyuncuların bir çoğunun ortak dertlerinden birisi olan hilecileri bir nebze azaltmak adına seçkin hesabı aktifleştirebilirsiniz. CS:GO Seçkin hesap çalışma sistemi çok basittir. Bir tane telefon üzerine sadece bir hesap kayıt edebilirsiniz. Böylece smurf hesap ile giren ve hile açarak giren oyuncuların sayısında önemli oranda azalacaktır. Ancak arkadaşlarınızla girerken onların da seçkin hesap olduklarından emin olun. Eşit şartlarda bir oyun istiyorsanız sadece sizin değil arkadaşlarınızın da seçkin hesabı aktifleştirmesi gerekiyor. Peki CS:GO seçkin hesap nasıl aktifleştirilir?

CS:GO Seçkin Hesap Nasıl Aktifleştirilir?

Cs:go oyununda hilecileri ve smurf hesap ile oynayan oyuncuları azaltmak için Seçkin Hesabınızı (Prime Account) aktif etmeniz için yapmanız gerekenler ;

CS:GO Seçkin Hesap
Counter Strike Global Offensive Seçkin Hesap Örneği

 

  • Prime hesabınızı aktifleştirmek için Steam hesabınıza telefon numaranızı eklemeniz ve telefonunuzda Steam Guard özelliğini aktif hale getirmeniz gerekiyor.
  • Cs:go hesabınızın 21 level olması veya bir servis madalyasına sahip olması gerekiyor. Counter Strike Global Offensive oyununda hızlı seviye kasmak için deathmatch oynayabilirsiniz. 7 dakika içerisinde en çok skoru elde ederek daha fazla xp toplarsınız. Ayrıca haftalık xp arttırma özelliği aktif olduğu zaman aldığınız tecrübe puanı 2’ye katlanıyor.
  • Tüm bunları eksiksiz bir şekilde tamamladıysanız oyuna girip sol üstte bulunan Seçkin Hesap yazısına tıklamanız yeterlidir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.