Oyun Oyunlar

Silkroad PH Bot Nedir? Nasıl Kullanılır?

Silkroad pHBot düzenli olarak karakterini geliştirenler tarafından kullanılan bir yazılımdır. Daha önceleri karakter geliştirimek için sBot kullanılmaktaydı. Ancak sBot’un kapanacağının duyurulmasından sonra oyuncular alternatif olarak bu yazılıma yöneldiler.

silkroad phbot uyelik
silkroad phbot uyelik

Silkroad PH Bot Nedir

Silkroad uzun yıllardır sevilerek oynanan bir MMORPG oyunudur.  Özellikle tarihi bir hikayeyi konu alması, ticarete önem verilmesi oyunun çok fazla oynanmasına neden olmaktadır. İpek yolu temalı oyun içerisinde sürekli oynanabilecek dinamikler bulundurmaktadır.

Silkroad içerisindeki atmosferde sürekli aktif olmak daha fazla gelişim elde edilmesini sağlamaktadır. Bu yüzden oyunda Silkroad pHBot kullanımı görülmektedir. Sürekli karakter geliştirmek isteyenler ise pHBot kullanarak tüm gün karakterlerini geliştirmektedir. Bot sayesinde bilgisayar ile ilgilenilmediği zamanlarda ticaret gerçekleştirmek hatta özel yol çizerek farklı görevler yapmak mümkündür.

Silkroad PH Bot Ayarları

Silkroad PhBot ayarları kasılacak bölgeye göre oluşturulmaktadır. Karakterin sahip olduğu itemler, skiller, bulunduğu bölge, menzil, hedef canavarlar gibi çeşitli ayarlar yapılabilmektedir. Özellikle bilgisayar başında vakit geçiremeyenlerin işine yarayan PhBot gerekli ayarlamaların ardından 24 saat boyunca karakter gelişimini sağlamaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen Silkroad botu pHBot’tur. Piyasada satılan pek çok bot kullanışlı olmamasına karşın pHBot daha efektif kabul edilmektedir. Özellikle çar kasmak için botun hızlı olması önemlidir.

pHBot Party Taxi Ayarı

pHBot ile Party kasma ayarları detaylı bir şekilde yapılabilmektedir. Oyun içerisinde party taxi açarak ücret karşılığında başka insanların grup ile gelişmesi sağlanabilmektedir. Normalde manuel olarak yapılan bu işlem bot sayesinde otomatik bir şekilde yapılmaktadır. Ödeme yapılması için bot mesaj attıktan sonra ödeme yapmayan karakterleri gruptan atmaktadır.

pHBot Stall Ayarı

pHBot ile yapılabilen bir diğer özellik Stall açmaktır. Böylelikle oyunda ticaret yapan kişiler bot ile otomatik bir şekilde eşyalarını satabilmektedir. Stall ayarları ile envanterdeki itemler üzerinden satılacak olanlar seçilip satışa konulabilmektedir.

silkroad phbot indir
silkroad phbot indir

pHBot Pick Filter ve Quest Ayarı

pHBot ile eşya toplama filtresi üzerinden karakterin kasılması daha hızlı bir hale getirilebilmektedir. Ayrıca görev yapmak için veya görev itemlerinin toplanması için de yine bu ayar yapılmaktadır. Normalde pick filter özelliği diğer botlarda da bulunurken Quest için ayrıca ayar yapma imkanı pHBotta yer almaktadır.

Silkroad PH Bot İndirme ve Kullanımı

Silkroad pHBot indirmek için botun resmi internet sitesi kullanılmaktadır. Güncellemelere uygun olarak yayınlanan son versiyon bu siteden yayınlandığı gibi ayrıca pHBot üyelik açmak için de yine phbot.org kullanılmaktadır.

pHBot ücreti  resmi sitede haftalık olarak ücretlendirilmektedir. Lisans oluşturulurken kullanılan hesap üzerinden yapılan ödeme de kullanılmak istenen hafta başına 1 Dolar ödeme yapılmaktadır. Ayrıca Türk epin siteleri üzerinden de pHBot satın alınabilmektedir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.